Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: drukarka termosublimacyjna

  1. #11
    Dopiero zaczyna Awatar Smile
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    42
    Posty
    41

    Domyślnie

    Samsung ma na pewno PictBridge, z tego co piszą ma też czytnik kart.
    Właśnie chciałbym zasięgnąć opinii co do jakości wydruków. Strasznie mało jest opinni na forach nt tych drukarek, ale ogólnie pozytywne. Nigdzie nie znalazłem porównania do np SELPHY. Możę ktoś z forum taką posiada?
    Kolejna niepokojąca rzecz to to, że na stronie Samsunga termosublimacyjne są wyszczególnione jako ,,starsze modele" więc później może być problem z materiałami eksploatacyjnymi jeśli zaniechająprodukcji :-?

    (z innej beczki: mam laser Samsunga i jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania i kosztami eksploatacji, w porównaniu np dp HP -miałem wcześniej)

  2. #12

    Domyślnie

    Ostatnio kupiłem na Allegro papier KP-108IP gdzie jest Date of Production 06.04 Wg mnie paczka ma 2 lata - czy reklamować - czy uzyskane wydruki będą dobre. Paczki nie otwierałem, komentarza jeszcze nie wystawiłem.

  3. #13
    wronap
    Guest

    Domyślnie Drukarka termosublimacyjna

    Witam !
    Chciałbym kupić drukarkę termosublimacyjną do wydruków poza domem, zależy mi żeby drukowała w miarę szybko, format wydruku czym większy tym lepiej ale wiem ze za te pieniądze to 10x15 raczej będzie. Jakiej firmy drukarki szukać ? może jakiś konkretny model ?
    Z góry dziękuje
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    CP720 czy CP510 kupić ? Różnica w cenie nie ważna, zależy mi na jakości wydruku i szybkości.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    A może CP740 ?
    Ostatnio edytowane przez wronap ; 24-06-2008 o 10:21 Powód: Automerged Doublepost

  4. #14
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2004
    Wiek
    51
    Posty
    343

    Domyślnie

    Ja takze zastanawiam sie nad tym który model byłbny najlepszy z aktulanej serii. Oczywiście strona Canon Polska nieaktulana :-(. Mysle nad 740 lub 760, co polecacie?

    Pozdrawiam
    Paweł
    EOS 5D | EOS 30+BP-300 | 17-40/4.0L | 24-105IS/4.0L | 50/1.8 | 85/1.8 | 90-300/4.5-5.6 | 420EX

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paweł Grabowski Zobacz posta
    Oczywiście strona Canon Polska nieaktulana :-(.
    Cudu oczekiwałeś?

    Cytat Zamieszczone przez Paweł Grabowski Zobacz posta
    Mysle nad 740 lub 760, co polecacie?
    Zobacz jakich wkładów używa 740 a jakich 760 - jeśli tych samych (ja zawsze kupuje coś ze 108 w nazwie) to niech o zakupie zdecydują cechy użytkowe/cena produktu.
    Mam 740 i myślę, że drukuje za ciemno, 740 to drukarka cyfrowa która obcina cyfrowe zdjęcia - jak dla mnie szczyt bezczelności.
    Dzisiaj kupowałbym (pewnie kupię do użytku Za Wodą) model na baterie.

  6. #16
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2004
    Wiek
    51
    Posty
    343

    Domyślnie

    Generalnie 760 jeszcze nie ma na aledrogo. W sklepach pewnie cena bedzie wyzsza, choc to i tak około 250zł lub mniej. Wezme 760 jak gdzies znajde. A może ktoś juz trafił?

    Gietrzy dzieki za wyjasnieniem i pomoc
    Pozdrowki
    Paweł
    EOS 5D | EOS 30+BP-300 | 17-40/4.0L | 24-105IS/4.0L | 50/1.8 | 85/1.8 | 90-300/4.5-5.6 | 420EX

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Właśnie spróbowałem na 740 profil .icm udostępniony przez kolegę z pl.r.f.c. - idealnie. Jak chcesz to ---> PW

  8. #18

    Domyślnie

    Pozwólcie, że się wtrącę. Jak ma się jakość wydruków termosublimacyjnych do niezłej atramentówki - Canon PIXMA iP4500?

    Do atramentówek jest masa różnych papierów o różnej gramaturze i jakości, matowe, półmatowe, błyszczące, etc. Do termosublimacyjnych praktycznie jeden rozmiar - jak się domyślam - błyszczący. Jak prezentuje się jego jakość na tle np. PR-101?

  9. #19
    Początki nałogu Awatar 2marekm
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Słupsk
    Posty
    419

    Domyślnie

    Wątek sprzed dwóch lat wymaga odświeżenia.
    Przydałoby się świeże opinie użytkowników drukarek termosublimacyjnych.
    Zamierzam takową kupić, ponieważ posiadana atramentówka iP6700D, ze względu na ceny "naparstków" z tuszami grozi zawałem serca .
    Komplet tuszy, skandalicznie drogi... około 400 zł.
    Proszę o opinie na temat zadowolenia lub nie z tych drukarek.

  10. #20
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Solec Kujawski
    Wiek
    52
    Posty
    161

    Domyślnie

    Mam CP720. Największy jej minus to obcinanie zdjęć i brak możliwości ustawienia wielkości spadu lub jego wyłączenia. Z tego powodu często drukuję z białą ramką, aby nie obcinało zdjęcia. Czasami zdarzy się też błąd wydruku w postaci niewielkiej plamki (ok. 2 mm) - występuje najczęściej na pierwszym wydruku po okresie dłuższego nieużywania.
    Innych poważniejszych wad nie stwierdziłem w ciągu ostatnich trzech lat.
    ---------------
    Don_Pedro_123
    ---------------

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •