Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: instrukcja obslugi do G9

  1. #1
    kafer
    Guest

    Domyślnie instrukcja obslugi do G9

    Witam, jestem tu pierwszy raz wiec sie przedstawie, mam na imie Krzysiek i pstrykam 400D.
    Natomiast moj przyszly tesc zakupil sobie G9 i bez instrukcji ani rusz, a jak mialbym mu wszystko tlumaczyc to chyba bym oszalal dlatego prosze o info gdzie moge znalezc taka instrukcje w jakims pdf? moze ktos ma i moglby mi podeslac?
    pozdrawiam
    k

  2. #2
    Początki nałogu Awatar Sempoo
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    273

    Domyślnie

    Nota bene jest takowa dołączona do płyt z oprogramowaniem, razem z aparatem w firmowym pudełku.
    60D | 50 1.8 II | kit 18-55 + Tamron 70-300 | moje foty

  3. #3
    kafer
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sempoo Zobacz posta
    Nota bene jest takowa dołączona do płyt z oprogramowaniem, razem z aparatem w firmowym pudełku.
    Witam,
    pozostaje mi Tobie podziekowac za zainteresowanie moim postem, bo owszem instrukcja jest, ale nie po polsku. Chyba, ze sugerujesz, ze aparat nie posiada oryginalnego opakowania bo jest np. kradziony? szkoda slow.

    Jesli jednak ktos ma mozliwosc udostepnienia takiej instrukcji to prosze o pomoc. Swoja droga dziwi brak mozliwosci pobrania takich ze strony producenta.

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kafer Zobacz posta
    Witam,
    pozostaje mi Tobie podziekowac za zainteresowanie moim postem, bo owszem instrukcja jest, ale nie po polsku. Chyba, ze sugerujesz, ze aparat nie posiada oryginalnego opakowania bo jest np. kradziony? szkoda slow.
    Skoro instrukcja jest nie po polsku to niech się do sprzedawcy odezwie (chyba że nie kupował w Polsce) bo obowiązkiem sprzedawcy jest dostarczenie instrukcji w języku polskim jeśli zakupu dokonano na terenie Polski.
    Kradziony nie, ale nie z dystrybucji Canon Polska jak widać tak...

  5. #5
    kafer
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Kradziony nie, ale nie z dystrybucji Canon Polska jak widać tak...
    na szczescie kolega Sempoo obiecal wyslac instrukcje wiec problem jakby rozwiazany.

    A aparat faktycznie spoza dystrybucji Canon Polska, przyjechal z zagranicy, sprzedawca('importer' ) udostepnil instrukcje do wczesniejszego modelu, ale tesciowi to troche za malo, przypuszczam, ze podstawowa obsluga niczym sie nie rozni, ale uparl sie na manuala do G9.

  6. #6
    kafer
    Guest

    Domyślnie

    dzieki uprzejmosci Sempoo mam juz instrukcje, dzieki wielkie

  7. #7
    pepe32
    Guest

    Domyślnie

    Sempoo czy byłbyś tak dobry i mi wysłał bo kupiłem G9 w UK i nigdzie nie moge znalecs polskiej instrukcji

  8. #8
    pepe32
    Guest

    Domyślnie

    wielkie dzięki

  9. #9
    bordoman
    Guest

    Domyślnie instrukcja CANON G9

    Pepe 32
    Teraz ja mam do ciebie prośbę o przesłanie instrukcji sam czekam na aparat ze Stanów więc chciałbym być już przygotowany na spotkanie z tym problemem. Z góry dziekuje.
    Pozdrawiam

  10. #10
    Początki nałogu Awatar Sempoo
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    273

    Domyślnie

    Hehe, co Wy tak wszyscy sprowadzacie G9 spoza Ojczyzny? Jak bardzo się Wam to opłaca? Ja dałem 1699,-
    60D | 50 1.8 II | kit 18-55 + Tamron 70-300 | moje foty

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •