Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: instrukcja obslugi do G9

  1. #21
    agastachyra
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maryooshek Zobacz posta
    Witam,

    Zamieszczam linki do oryginalego PDF-a (nie skan!) z manualem G9 (gdyby link w poprzednim watku przestal dzialac). Sadze, ze komus sie przyda.

    Przygotowalem 2 wersje:

    Do czytania na ekranie:
    http://rapidshare.com/files/77499856..._manual_PL.pdf

    Do druku dwustronnego:
    http://rapidshare.com/files/77503965...al_PL_druk.pdf

    Pozdrawiam,
    M.
    ale ja w ogóle nie rozumiem tej strony i nie wiem jak z niej cokolwiek ściągnąć aga
    :-(
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    a mógłbyś powiedzieć o co chodzi natej stronie i jak to ściągnąć, bo nie kumam o co tam chodzi z góry dziękuje
    aaag
    Ostatnio edytowane przez agastachyra ; 18-02-2008 o 20:23 Powód: Automerged Doublepost

  2. #22
    brzdyk
    Guest

    Thumbs up

    kafer;396685]Witam, jestem tu pierwszy raz wiec sie przedstawie, mam na imie Krzysiek i pstrykam 400D.
    Natomiast moj przyszly tesc zakupil sobie G9 i bez instrukcji ani rusz, a jak mialbym mu wszystko tlumaczyc to chyba bym oszalal dlatego prosze o info gdzie moge znalezc taka instrukcje w jakims pdf? moze ktos ma i moglby mi podeslac?
    pozdrawiam
    k[/QUOTE]

    hej Kafer. mam na imie Alicja. niedawno zakupilam G9 i prawde mowiac sama stram sie rozgryść ten aparat. tez szukam instrukci obslugi , jak tylko wpadnie w moje raczki to ci ja przesle.narazie tez szukam.
    pozdrowienia Alicja

  3. #23
    henslerp
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sempoo Zobacz posta
    Hehe, co Wy tak wszyscy sprowadzacie G9 spoza Ojczyzny? Jak bardzo się Wam to opłaca? Ja dałem 1699,-
    Może się nie opłaca ale jak uż się jest samemu poza Ojczyzną to można taniej zakupić. Mnie przywiało do Szanghaju i tutaj w komplecie z kartą 2 GB, dodatkową baterią, futerałem i folią na wyświetlacz zapłaciłam 1118 zł. Ale jak inni w takim przypadku nie mam instrukcji po polsku. Czy też mogę się ładnie uśmiechnąc i poprosić o wysłanie jej do mnie :-D ? Pozdrawiam wszystkich w Ojczyźnie.

  4. #24
    Początki nałogu Awatar photographus
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    59
    Posty
    434

    Domyślnie

    Kurde!
    Czy wy wszyscy czytacie poprzednie posty???????????????:
    Ileż razy można podawać linki do instrukcji w pdf????????????????
    Budzonko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A na marginesie to po co wam instrukcja? Jak zamierzacie ją zrozumieć i wykorzystać skoro nie potraficie jej ściągnąć mimo podanych namiarów, hę?
    regulamin pkt 8

  5. #25
    kitti
    Guest

    Domyślnie

    wydaje mi się że tego pliku z instrukcją nie ma już na serwerze...mógłby ktoś jeszcze raz mimo wszystko wysłać?

  6. #26
    kali730
    Guest

    Domyślnie

    Jest i ma się dobrze

  7. #27
    Początki nałogu Awatar fotokor1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    373

    Domyślnie

    wejdź na podany link powyżej kliknij Free, zobaczysz czas upływający (np. obecnie 77 minut) on schodzi (rób sobie odświerz i zobaczysz że co jakiś czas czas się zmniejsza - jak zejdzie do zera wpisz hasło które jest podane w e właściwą ramkę przy haśle i już masz do ściągnięcia, korzystałam kilka razy z takiej strony raz udało mi się wklepać w czas 2 min a innym razem kilkadziesiąt ale dzieła
    ps może nie fachowo to opisałam
    ale można się połapać
    pozdrawiam
    Dobre body, palnik oraz szkiełka: Canon EF 50/1,8 II, Canon EF 100 f/2.8 Macro USM, Canon EF 70-200/4 L, Canon 35 1.4 L, canon 17-40/4L, canon fish eye, 24-105/4L, Bilora 1122 i inne drobiazgi

  8. #28
    krzysieks
    Guest

    Domyślnie

    Witam,
    Czy mogłbyś mi Sempoo przesłać instrukcję do G9 ponieważ kupiłem ten aparacik używany i niestety nie posiadam jej
    Pozdrawiam

  9. #29
    krzysieks
    Guest

    Domyślnie

    Witam,
    Pękła mi płyta z oprogramowaniem do Canon G9!!! Czy mozna gdzieś w sieci sciągnąć ten plik??? Jak nie to proszę o jakiś kontakt osoby z Wrocławia które posiadają takie oprogramowanie.
    Pozdrawiam

  10. #30
    pscoua
    Guest

    Domyślnie

    Witam, czy moglbys mi tez wyslac instrukcje obslugi do canon G9 z gory dziekuje

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •