Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Monopod Manfrotto 679B

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Nie no cena gripow to jest w ogole cos niesamowitego ... 700 zl za kawalek plastiku z paroma przyciskami zakrawa na kpine ale takie sa niestety prawa rynku - placi sie za aparat i drugie tyle za akcesoria do niego zeby producent wyszedl na swoje.

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Ostre czy nieporuszone
    zbytnio się zagłębiasz - zdjęcia sa dobre, ot co.

    Ta stara zasada dotyczy kąta widzenia obiektywu, tylko ktos ja uproscil do ogniskowych (bo te sa wypisane na szkle i nie trzeba tlumaczyc co to jest "kąt widzenia" i od czego zalezy).
    zasada ta nie może być stosowana do kąta, gdyż nie masz prostego przelicznika zależności kąta widzenia do czasu migawki (trygonometria ). Jak już koniecznie chcesz być bardziej papieski od Papieża , to konkretnie rzecz ujmujac czas migawki zależy od pola widzenia obiektywu. Trochę wzorów i widać że można sprowadzić do zależnośći od ogniskowej. Koniec OT plz :smile:

    A propos monopodow - wyzwalanie joystickowe (w monopodzie z mojego podpisu) o wiele wygodniejsze od zatrzaskow - zmieniasz wysokosc/nachylenie monopodu nie przerywajac focenia 8)
    myślałem o tym modelu - tylko szczerze mówiąc nie potrafiłem wyobrazić sobie takiej sytuacji, w której brakło by mi tych 5 sekund na zmianę długości zatrzaskiem. Może kiedyś zapłaczę , póki co wolałem kaskę wydać inaczej
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  3. #23
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    myślałem o tym modelu - tylko szczerze mówiąc nie potrafiłem wyobrazić sobie takiej sytuacji, w której brakło by mi tych 5 sekund na zmianę długości zatrzaskiem.
    Mnie po prostu kciuki czasem bola od tych zatrzaskow

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •