Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 35434445
Pokaż wyniki od 441 do 446 z 446

Wątek: Gary Fong Light Sphere

  1. #441
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Lębork
    Posty
    378

    Domyślnie Odp: Gary Fong Light Sphere

    No właśnie nie trafiłem na zamienniki. Co mnie bardzo dziwi, bo ta wersja jest już długo na rynku. Podoba mi się, że zajmuje mało miejsca w plecaku foto.
    Ostatnio edytowane przez blackninja ; 19-01-2013 o 01:20
    Marki trzy.

  2. #442

    Domyślnie Odp: Gary Fong Light Sphere

    u nas leżą od kilku lat dwie sztuki w szafce, z tego co pamiętam niewiele to daje, przynajmniej nam, skoro nie używamy.

  3. #443
    Coś już napisał Awatar grzegorzkalisz
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    91

    Domyślnie Odp: Gary Fong Light Sphere

    U mnie tez lezy od 2 lat w szafie...najlepsze foty wychodza,bez zadnych koncowek gdyby to cos dawalo to canon mialby je w swojej ofercie wyszedlem z takiego zalozenia

    --- Kolejny post ---

    Cofnalem sie na poprzednia strone i zauwazylem swoja wypowiedz sprzed 3 lat i ciezko mi w to uwierzyc, ze to juz 3 rok leci przez ten czas zrobilem kilka dziesiat tysiec zdjec na przeroznych imprezach podchodzilem do tego modyfikatora kilka razy... Zawsze konczylo sie tak samo...zdjeciem go z lampy ciezki i nieporeczny i nie satysfakcjonuje mnie rzekomy efekt jaki daje

  4. #444
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    75

    Domyślnie Gary Fong Light Sphere

    W porównaniu do normalnego stofena... ? Na duży plus przy pionowych kadrach ?

  5. #445
    Coś już napisał Awatar Fly
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Radzionków
    Posty
    58

    Domyślnie Odp: Gary Fong Light Sphere

    cześć

    odgrzeję trochę temat....
    Przeglądnąłem wątek... zdecydowanie widać początkowe zafascynowanie i pochwałę, ale jest też kilka krytycznych opinie, że spada, że za duże, że zwykły stofen wystarczy.
    z osób, które mają i porównywały z innymi rozwiązaniami proszę o info, czy warto na ty wydać parawie 300,00 PLN ?

    i który obecnie model najbardziej polecacie ?
    na allegro znalazłem: Dyfuzor Lightsphere Collapsible Gary FONG HIT USA (3396227564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    dzięki z apomoc

    pzdr,
    Fly

    5D MkIII | 50D | 17-40/4L | 24-70/2.8L | 24-105/4L IS | 70-200/4L IS | 35/2 | 50/1.4 | 17-55/2.8 IS | Metz 58 AF-1

  6. #446
    Początki nałogu Awatar homesicalien
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    295

    Domyślnie Odp: Gary Fong Light Sphere

    Kupowałem to samo u tego samego sprzedawcy. Wszystko doskonale.

    Robiłem bezpośrednie porównanie w wielu konfiguracjach pomiędzy stofenem i lightsphere. Wynik mojego 1h testu mogę opisać tak: fong daje zauważalnie miękksze światło w zwykłym pokoju przy ustawieniu do góry z nałożonym podstawowym elementem.

    Jeśli czas montażu, praktyczność i cena nie są wysoko wśród priorytetów - warto. Ale dobrze też pamiętać, że wybory fotografa będą miały duuuużo większy wpływ na miękkość światła niż różnica między tymi dyfuzorami.

Strona 45 z 45 PierwszyPierwszy ... 35434445

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •