Masz problem z kolorem, wal śmiało!
e-mail: color@mastiff.pl
Dziękuję za odpowiedź. W międzyczasie pogooglałem trochę czekając na Twoją odpowiedź i... mina mi zrzedła.Chyba sam się na to nie porwę ale poszukam kogoś (jak piszesz) z doświadczeniem, kto zrobi to dla mnie w Poznaniu.
Ale filmik instruktażowy, który oibejrzałem na amazon robi wrażenie.
NAjgorzej widzę ten profiler...
BTW: Czy ten monitor jest aż tak naprawdę upierdliwy, że zwykłe kalibratory do 1000 zł nie dadzą rady? Gdzie jest ten pies pogrzebany?
Pozdrawiam!
5DmkII, 50D, C17-40 f/4L, C24-105L, C70-300 f/4-5,6 IS USM, C10-22, C100 f/2,8 Macro
W Poznaniu dobrze zrobi to tylko dwóch ludzi, ale jeszcze bardziej Panu mina zrzednie jak się Pan dowie za ile.
U2410 fabrycznie siedzi głęboko w krzakach a ma fatalną regulację którą łatwo zamiast wyprowadzić wsadzić w jeszcze głębsze krzaczory.
Masz problem z kolorem, wal śmiało!
e-mail: color@mastiff.pl
True, regulacja U2410 jest iscie osobliwa. Mialem ostatnio (nie) przyjemnosc, jak to napisalismy na sasiednim odpalenie promu discovery w porownaniu z podejsciem tego agryllem to pestka :P
Może i ja w sprawie kalibracji posiadam NEC-a 2190UXp przy czym jestem zadowolony z kolorów, ale chciałbym dla sprawdzenia kupić coś do kalibrowania i tu pytanie co? Druga opcja zlecić to komuś i może przy okazji pytanie do Tom01 znasz również kogoś godnego polecania w Łodzi?
A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971
Do 2190UXi wystarczy I1 Display 2, byle sprawny. Z Łodzi nie znam nikogo zaufanego.
Masz problem z kolorem, wal śmiało!
e-mail: color@mastiff.pl
dzięki, czyli pozastaje zakup
A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971
Potrzebuję porady przy zakupie monitora.
Główne zastosowanie obróbka zdjęć, czasami filmy. Jeżeli chodzi o smużenie to zdaję sobie sprawę że przy wyborze pva będzie ono widoczne w filmach, zależy mi jedynie na tym by nie było ona baardzo wielkie.
eizo s2243 cena 2400
SAMSUNG F2380M cena 1000
rozmiar podobny, matryca pva, rozdzielczość podobna...
powiedzcie mi czy jest aż tak wielka różnica między tymi monitorami... Temat monitorów to dla mnie czarna magia więc liczę na jakąś pomoc.
Jeszcze jedno pytanie. Czy poradzę sobie z kalibracją eizo bez żadnych dodatkowych urządzeń??
5d II | 6d | S14 2.8 | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EXII x2
Masz problem z kolorem, wal śmiało!
e-mail: color@mastiff.pl
w takim razie zagłębiam się w lekturze. dzięki
5d II | 6d | S14 2.8 | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EXII x2