Pokaż wyniki od 1 do 10 z 674

Wątek: 450d :)

Mieszany widok

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar piast9
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3 267

    Domyślnie

    Jedno jest pewne. 500D nie będzie miał większego wyświetlacza. No chyba że oświeci jasność wielka Japońców i powiększą trzycyfrową puszkę.
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

  2. #2
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piast9 Zobacz posta
    Jedno jest pewne. 500D nie będzie miał większego wyświetlacza. No chyba że oświeci jasność wielka Japońców i powiększą trzycyfrową puszkę.
    No wiadomo że nie będzie większy. Po to właśnie dali taką marną rozdzielczość żeby mieć co poprawiać w następnej puszce.

    Cytat Zamieszczone przez albercikk Zobacz posta
    Mamy nadzieję, że jakość zdjęć w finalnej wersji nieco się poprawi. W przeciwnym wypadku włożenie 12.2-megapikselowej matrycy do tego aparatu będzie jedną z większych pomyłek Canona"
    P.S. Wygląda na to że jak narazie to Canon idzie na dno.
    Koniec świata :-). Zaraz się okaże że Nikon mniej szumi

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    3Miasto
    Wiek
    50
    Posty
    387

    Domyślnie

    W!

    Canon w tym segmencie konkuruje z Nikonem DXX i nie wiem czy ktos widzial na iso 800 zdjecia z N D40, to jest dopiero mega szum. Nioe ma czego wymagac, bardzo dobrze bedzie sie ta nowa puszka sprzedawac w tym najnizszym segmencie.

    Zdrowko

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •