Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: mam dylemat - 350d vs 10d

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    72

    Domyślnie

    W nowym Chip Foto-Video jest test Canona 350D oraz jego porównanie do 10D

  2. #12
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arkan
    a dlaczego nie Tokina? ponoć niezła.
    ze slowami niezle i Tokina w jednym zdaniu to bym nie przesadzal. fakt, szkla sa pancerne jak ruskie T-68, ale z jakoscia optyczna to juz roznie bywa. ale nie przesadzam, bo nikt jeszcze tego akurat szkielka nie piescil, a tym bardziej nie pokazal zdjec (zaraz zajrze na pbase, bo moze jakies preproduction samples sa...)

    dla mnie glowny powod jest jeden: Tokina to 12-24, Sigma 10-20. a miedzy efektywnymi 16 a 19 mm roznica jednak jest. no bo jak juz kupowac ultra-szeroki, to niech juz bedzie maksymalny w swojej szerokosci. 108 a 96 stopni to troche jest i lepiej je miec niz nie.

    a ze Sigma jest EX-owa, z silnikiem HSM i cala bateria soczewek asferycznych i SLD... jakos bardziej w nia wierze niz w Tokine. oczywiscie, wszystko wyjdzie w testach praktycznych, ale tak czy siak, wieksze nadzieje wiaze z ta Sigma.
    www albo tez flickr

  3. #13
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    no prosze... jakies 2 tygodnie temu gruchnal news, ze Adorama ma te Tokiny na stanie i rozsyla... no i masz akustyku placek: http://www.pbase.com/cameras/tokina/at_x_124_af_pro_dx :-)
    www albo tez flickr

  4. #14
    Ohmar
    Guest

    Domyślnie

    witam ... to moze ktos zabierze glos w sprawie canon 350 lub 10.d contra nikon D 70... czekam a opinie....

  5. #15
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ohmar
    witam ... to moze ktos zabierze glos w sprawie canon 350 lub 10.d contra nikon D 70... czekam a opinie....
    Witam... zapraszam do uzycia wyszukiwarki i/lub odwiedzenia dzialu dSLR na naszym forum 8)

  6. #16
    Coś już napisał Awatar no_kya
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Wa-wa
    Wiek
    49
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mruk
    witam.dylemat polega na tym ze kumpel nagle musi sie pozbyc sprzetu i moge kupic body 10d+grip+2baterie za 3000 pln (13000 zdjec na liczniku) a nastawialem sie psychicznie (i finansowo) na zakup 350d. dpreview odwiedzilem, poczytalem.i nadal mam pustke w glowie. chcialbym uslyszec opinie uzytkownikow ktore pomogly by mi dokonac wyboru.

    pozdrowienia, artur
    a czy kolega wystawia fakture na 10D?

    proponuje jeszcze zajrzeć tu:
    http://www.kenrockwell.com/canon/10d.htm
    no_kya
    canony i sigmy i różne dodatki

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •