Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wspólne fotografie.

  1. #1
    InstytutFotografii_pl
    Guest

    Domyślnie Wspólne fotografie.

    Witajcie,

    Chciałbym stworzyć grupę ludzi których pasją jest fotografia.
    Czekam na ludzi oraz pomysły.
    Efekty naszych wspólnych starań oraz wszystkie informacje będą publikowane na www.

    Zapraszam do kontaktu

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar bebesky
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    kielce
    Wiek
    53
    Posty
    1 231

    Domyślnie

    masz błąd w stopce - nie ma strony o takim adresie
    Poza tym można było cokolwiek podwiesić na stronie choćby troszkę więcej informacji na temat kto tą stronkę rozpoczął dlaczego co ma na celu, co to za instytut itp. bo z tego co na niej widać - to nic nie widać i nic nie wiadomo.

    "Zapraszamy do zapoznania się ze stroną." - a z czym się tam zapoznawać graficznie sławbo, treści żadnej (gdyby chociaż kilka zdjęć pomysłodawców)

    "Instytut powstał z inicjatywy ludzi." - a z czyjej inicjatywy mógłby jeszce powstać? I jakich ludzi kim oni są?

    "Naszą pasją jest fotografia która towarzyszy nam całe życie." - nie jest to możliwe,(bo mając trzy miesiace nie interesowaliście się fotografią) a poza tym kim jesteście???

    "Zainteresowanych tworzeniem,uczestnictwem zapraszamy do działu kontakt.
    ŻADEN POMYSŁ NIE POZOSTANIE BEZ ODPOWIEDZI !!" ale tworzeniem czego - instytutu czyli jakiejś uczelni?? tworzeniem strony? tworzeniem nowej subkultury, sekty? uczestnictwem w czym?? w imprezach, w sesjach zdjeciowych, w napadzie na bank???

    I jeden z pomysłów - przemyślcie co chcecie zrobić, po co i dlaczego a potem to napiszcie bo jak na razie to słabiutko

    aaaaa i jeszcze te zdjęcia gitary i bębenków - to może wcale nie chodzi o fotografię tylko muzykę??
    o fotografii im więcej wiem tym mniej wiem a efekty coraz gorsze

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Jak to o co chodzi - czekaja na pomysly przeciez...
    Chodzi o to zeby ktos za kogos robote odwalil...
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  4. #4
    Coś już napisał Awatar pawelpaciorek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    80

    Domyślnie

    bebesky ma rację!
    Strona jest tandetna, wszystko takie jakieś niejasne, niesprecyzowane itd.
    Należało by się określić, przedstawić siebie, swoje cele itd itd
    Czy macie zamiar pomagać młodym, organizować warsztaty, galerie czy może tylko być kolejną galerią internetową! Instytut to zobowiązujące słowo

  5. #5
    InstytutFotografii_pl
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuję za uwagi.
    W miarę upływu czasu wszystko będzie poprawiane

    Pozdrawiam.

  6. #6
    Zasłużeni Awatar czornyj
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    2 626

    Domyślnie

    Dla mnie rewelacja Wspaniałe jest zestawienie pretensjonalnego adresu tej witryny z rozbrajającym brakiem jakiejkolwiek treści, czy - nie daj Boże - zdjęć. Popieram tą cudowną inicjatywę, a nawet proponuję iść o krok dalej i utworzyć coś bardziej interesującego, np. www.instytutseksu.pl

  7. #7
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czornyj Zobacz posta
    (....) a nawet proponuję iść o krok dalej i utworzyć coś bardziej interesującego, np. www.instytutseksu.pl
    Bardzo cenna inicjatywa .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #8
    Uzależniony Awatar RNz
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Chrzanów, Katowice
    Posty
    708

    Domyślnie

    "Aktualności:
    25 Pażdziernik 2007 - powstanie strony www
    1 Wrzesień 2004 - powstanie Instytutu."

    Jak dla mnie BOMBA
    ... PhotoAnarchist ...
    nie jestem żadnym mądralą... mondralom tym bardziej!

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar bebesky
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    kielce
    Wiek
    53
    Posty
    1 231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez InstytutFotografii_pl Zobacz posta
    Dziękuję za uwagi.
    W miarę upływu czasu wszystko będzie poprawiane
    już za późno bo poszło w świat że wchodzenie na tą stronę to całkowita strata czasu

    ponadto za wikipedią:
    "Instytut - nazwa różnego typu instytucji, przede wszystkim naukowo-badawczych i dydaktycznych, jak również jednego z rodzajów zgromadzeń zakonnych.
    Instytut może być określeniem samodzielnej instytucji badawczej lub występuje jako niesamodzielna jednostka w strukturze szkoły wyższej większa od katedry a mniejsza od wydziału. Największy zbiór samodzielnych instytutów naukowych w Polsce należy do sieci Polskiej Akademii Nauk. Drugą największą grupę samodzielnych instytutów naukowych stanowią tzw. instytuty resortowe - podporządkowane bezpośrednio określonym ministerstwom."

    a to co prezentujecie to na pewno nic z nauką wspólnego nie ma i wątpię by kiedykolwiek miało bo wykazujecie totalne braki we wszystkim.
    Stronę moim zdaniem, cechuje niechlujstwo, brak pomysłu i tandeciarstwo. Merytorycznie to sięgnęliście dna i gdybyście mieli odrobinę godności i wstydu to na pewno nie pchalibyście się na jakiekolwiek forum z reklamą tego ..... tego czegoś
    o fotografii im więcej wiem tym mniej wiem a efekty coraz gorsze

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RNz Zobacz posta
    "Aktualności:
    25 Pażdziernik 2007 - powstanie strony www
    1 Wrzesień 2004 - powstanie Instytutu."

    Jak dla mnie BOMBA

    no to w takim tempie pierwsze foty i tresc na stronie pojawia sie w okolicach 2010 roku
    Canon | Tamron | Velbon | Kingston | no i Sigma
    Opuszczone & fotografia & fotomodelki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •