Strona 50 z 77 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #491
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz1972
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Wiek
    51
    Posty
    3 042

    Domyślnie

    Również i ja mogę śmiało polecić TOWERSA.
    Rewelacyjny kontakt i miła atmosfera zarówno przed transakcją jak i podczas naprawy gwarancyjnej realizowanej przez w/w sprzedawcę.

  2. #492
    Pełne uzależnienie Awatar Merauder
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Myslovitz
    Wiek
    42
    Posty
    1 092

    Domyślnie

    Trzeci zakup u Towersa i trzeci udany. Tym razem wzbogaciłem się o Samyanga 3.5 Fisha i pilocik do zdalnego wyzwalania migawki. Transakcja jak zwykle, czyli dobry kontrakt, wręcz pancerne opakowanie przesyłki oraz sprawdzone szkło. Przesyłka błyskawiczna. Sam towar oczywiście bez najmniejszego zarzutu.
    7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

  3. #493
    Początki nałogu Awatar endrju
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    275

    Domyślnie

    Towersie, dziękuję Ci z całego serca za obsługę serwisową mojej 40D, która działa jeszcze lepiej niż wcześniej!
    Jestem Ci winien pewnie niejedno piwo…

    Polecę każdemu, kto spyta.
    Mam nadzieję, że następny telefon dotyczył już będzie tylko zakupu kolejnych szkieł…
    Pozdrowienia także dla żony!
    C 5D + C 40D + S 8/3.5+ T 28-75/2.8 + C 50/1.4 + C 85/1.8 + Helios 58/2 + Tair 11-A 135/2.8
    &
    C 430 EX II + 2x4GB Ext III + 3x4GB Ultra II + dużo chęci + mało czasu... ;-)

    :: Galeria zdjęć :: Prognoza pogody

  4. #494
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    83

    Domyślnie

    Co się będę rozpisywał... kolejny raz polecam

  5. #495
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    54
    Posty
    551

    Domyślnie

    nie lubie i nie umiem pisać pochwał , no ale tym razem muszę . otóż:

    forum maxmodels.pl zorganizowało zbiórkę funduszy na zakup sprzętu fotograficznego dla Ani , chorej nastolatki która marzyła o lustrzance cyfrowej.
    Zbiórka poszła sprawnie i wkrótce mieliśmy niezbędne pieniążki na zakup. Rozmowy z canon Polska zakończyły sie niczym. poprostu ta firma a w zasadzie dział PR w momencie gdy sie dowiedzieli o co chodzi przestali odpowiadać na maile. Zaznaczam że nie chcieliśmy nic za darmo bo fundusze były już zebrane i gotowe. poprostu była prośba o jakiś rabat. cokolwiek od Canon. Niestety okazało sie że jakakolwiek pomoc doprowadziłaby te firmę na skraj bankructwa. nie to nie. mam nadzieję ze odpowiedzialne osoby z działu PR tej firmy są teraz z siebie dumne bo przecież uchroniły swoją firmę od jakże bolesnych strat finansowych. Wstyd Szanowni Państwo. wielki wstyd. mam nadzieję, że macie lustra w domu. to teraz przyjrzyjcie sie co tam widzicie.

    Tu do akcji wkroczył Towers. Mało że załatwił sprżęt w dobrej cenie, to jeszcze zrobił przegląd zerowy, sprawdził, wysłał gdzie trzeba. Wszystko na już i bez najmniejszych problemów. od siebie sam też dołozył piękny upominek dla chorej dziewczynki za co z całego serca mu dziekuję. Towers, powiem tak. Masz chłopie wielki talent do rzetelnego podejścia do interesów i to wiemy już od dawna, ale teraz wiemy, że masz też wielkie dobre serducho i zawsze można na Ciebie liczyć. Dzieki wielkie i oby te Święta były dla Ciebie równie magiczne jak są dla tych, którym sprawiliśmy tak ogromną radość.

  6. #496
    Uzależniony Awatar Handelson
    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    Piła
    Wiek
    53
    Posty
    789

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Canion Zobacz posta
    nie lubie i nie umiem pisać pochwał , no ale tym razem muszę . otóż:

    forum maxmodels.pl zorganizowało zbiórkę funduszy na zakup sprzętu fotograficznego dla Ani , chorej nastolatki która marzyła o lustrzance cyfrowej.
    Zbiórka poszła sprawnie i wkrótce mieliśmy niezbędne pieniążki na zakup. Rozmowy z canon Polska zakończyły sie niczym. poprostu ta firma a w zasadzie dział PR w momencie gdy sie dowiedzieli o co chodzi przestali odpowiadać na maile. Zaznaczam że nie chcieliśmy nic za darmo bo fundusze były już zebrane i gotowe. poprostu była prośba o jakiś rabat. cokolwiek od Canon. Niestety okazało sie że jakakolwiek pomoc doprowadziłaby te firmę na skraj bankructwa. nie to nie. mam nadzieję ze odpowiedzialne osoby z działu PR tej firmy są teraz z siebie dumne bo przecież uchroniły swoją firmę od jakże bolesnych strat finansowych. Wstyd Szanowni Państwo. wielki wstyd. mam nadzieję, że macie lustra w domu. to teraz przyjrzyjcie sie co tam widzicie.

    Tu do akcji wkroczył Towers. Mało że załatwił sprżęt w dobrej cenie, to jeszcze zrobił przegląd zerowy, sprawdził, wysłał gdzie trzeba. Wszystko na już i bez najmniejszych problemów. od siebie sam też dołozył piękny upominek dla chorej dziewczynki za co z całego serca mu dziekuję. Towers, powiem tak. Masz chłopie wielki talent do rzetelnego podejścia do interesów i to wiemy już od dawna, ale teraz wiemy, że masz też wielkie dobre serducho i zawsze można na Ciebie liczyć. Dzieki wielkie i oby te Święta były dla Ciebie równie magiczne jak są dla tych, którym sprawiliśmy tak ogromną radość.
    Dla mnie to coś więcej niż dobra reklama
    Wychodzi więc na to, że następne zakupy u Towersa
    A będzie co kupować:
    35L lub 24L
    15 fisheye
    ...i jeszcze parę rzeczy po głowie chodzi np.:
    85L lub 85 1.8 ze wskazaniem na eLę... bo już tak mam
    Ostatnio edytowane przez Handelson ; 21-12-2009 o 13:32
    EOS 5DMkII + BG-E6; C 14 L II; C 24 L II; C 50 1.4; C 85 1.8; C 135 L; C 580 EX II; Sherpa 450 R; Kata D-3N1-30; Crumpler Master Delhi 620 i drobiazgi...

  7. #497
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Lublin/Gorzów Wlkp.
    Wiek
    38
    Posty
    136

    Domyślnie

    Dzięki za transakcję i indywidualne podejście do sprawy! Zakupione kilka szkiełek w tym 35L, 15fish. Polecam!

    Następne zakupy nowinek u Was!

  8. #498
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Ja także polecam. Szybko, sprawnie, bezproblemowo i korzystnie cenowo!
    Na świat spoglądam przez armatę...


  9. #499
    Bywalec Awatar lamerok
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    okolice Wawy
    Posty
    184

    Domyślnie

    To i ja napiszę zaległy komentarz. Rok temu zakupiłem 24-105 L i 430 EX II. Sprzęt nie tylko, że sprawny, ale i atrakcyjny cenowo, przesyłka szybka, dobrze zabezpieczona. Przede wszystkim świetny kontakt i widać uczciwość i chęć pomocy ze strony sprzedawcy, gdy pojawiają się pytania, niejasności (w przeciwieństwie do np. FotoIT).

  10. #500
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    No to i ja dorzucę kamyczek do tego ogródka;-) powiem krótko: PROFESKA. Poprosiłem o wybór najlepszej z kilku sztuk szkieł jakie TOWERS miał na stanie, przed wysyłką dostałem sample do zaakceptowania obrazka ze szkła, potem wysyłka błyskawica, cały czas bardzo dobry kontakt. Kupuje/zmieniam dużo i jestem pewnien,że nie był to mój ostatni zakup u tego sprzedawcy. POLECAM.
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

Strona 50 z 77 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •