Strona 48 z 77 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #471
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    772

    Domyślnie

    kupowałem 35/1,4 , 70-200/2,8 , 50/1,4 , 580EX II , 15/2,8 i za każdym razem szybko i bezproblemowo Polecam!

  2. #472
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    51
    Posty
    48

    Domyślnie

    nic tylko potwierdzić!!
    Pierwszy mój zakup - 17-40 L. Przyjechałem, pofociłem, trochę pogadaliśmy. Nie powiem, trochę mnie ukierunkował w dalszych zakupach
    A dla tych co się jeszcze wahają...
    W moim zestawie nie dostałem osłony EW-83E - na miejscu dowiedziałem się, że otrzymał uszkodzoną. Umówiliśmy się na dosłanie... Zapłaciłem za całość. Po 2 tyg. zgodnie z umową otrzymałem nówkę w kartoniku.
    Polecam, zero ryzyka!!
    5DII | 17-40/4L | 24-70/2.8L | 70-200/4L IS | 430 EX

  3. #473
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie

    Kolejny zakup i znowu perfekcyjna transakcja. Jak Towers obieca że wybierze dla Was najlepszy egzemplarz to możecie być pewni że tak właśnie będzie.
    Nie pozostaje nic innego jak tylko odkładać kasę na ponowne zakupy

  4. #474

    Domyślnie

    Można otrzymać f-vat ?

  5. #475
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    37

    Domyślnie

    Na aukcjach Towers, czyli foto-ivy informuje, że tak.

  6. #476
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    83

    Domyślnie

    Można otrzymać fakturę VAT, nie ma z tym żadnego problemu - ja do każdego zakupu dostałem.

  7. #477
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    No to ja napisze swoje odczucia.
    Kupilem od Towersa uzywane przez niego 5D MkII 2 tygodnie temu. Wszystko uzgadniane telefonicznie. I tutaj pierwsze zaskoczenie --> sprzet wyslany przed zaksiegowaniem wplaty!
    Po otwarciu przesylki okazalo sie, ze stan aparatu jest jak zapewnial Towers - perfekcyjny. Nawet gdybym chcial, to nie moglbym sie do czego przyczepic. W kartonie jedynie brakowalo paska na szyje i plytek z softem (to wszystko doszlo dzisiaj).
    Kontakt telefoniczny, smsowy --> rewelacyjny.

    Szkoda, ze nie kazdy sprzedawca jest taki. Nie dosc, ze ceny atrakcyjne, to jeszcze kupujacy ma spokoj i nie martwi sie, ze kupil kota w worku.
    Z cala pewnoscia bede wracal.

  8. #478
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Pomerania
    Posty
    25

    Domyślnie

    Ja również się dopiszę. Lecz nic nowego niż inni. Zakupione :

    Canon Eos 40D
    Canon Eos 450D

    Oraz dzisiaj odebrany Canon Eos 50D

    Obiektyw Canon 70-200 f/4 L x2
    Obiektyw Canon 55-250 IS

    Kontakt bardzo dobry, przesyłka ekspresowa. Na życzenie Pan Towers sprawdza wszystko co wysyła. Przed wysłaniem przesyła fotki w celu weryfikacji i oceny.
    Odpowiada na telefony bezproblemowo. Miła rozmowa oraz oczywiście fachowe porady. Jeżeli jakiekolwiek zakupu ze stajni Canon to tylko u Towersa.

    Pozdrawiam serdecznie Piotr T. - Pomorze
    Ostatnio edytowane przez Maxiumus ; 27-11-2009 o 22:22

  9. #479
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    78

    Domyślnie

    Dopisze się kupiony Canon 85 1,8 wszystko super , przesyłka expresowa, trafia w punkt ostry i co chciec więcej
    pozdrowienia dla Taversa, kolejne zakupy u niego;-)

  10. #480
    Coś już napisał Awatar RUTRA007
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    52

    Domyślnie

    Zrealizowałem u niego ostatnio dwie transakcje. Bardzo szybka dostawa, towar świetnie opakowany (obiektywy, filtry), a ceny korzystne (czasami nowy towar jest tańszy od używanego oferowanego na CB). Polecam kontakt telefoniczny, bo chyba zbyt dużo maili otrzymuje tovers z żoną i nie dają rady odpowiadać, ale kontakt telefoniczny bez zarzutu.
    Dokumentacja - nie dotarł do mnie paragon z pierwszej transakcji (nadal czekam na obiecany duplikat), ale w drugiej już bez jakichkolwiek braków dokumentacji (obiektyw testuję).
    Polecam, bo szybko, tanio i sprawnie.
    Sam wybrałem tego dostawcę na podstawie opinii na CB, za co dziękuję wszystkim tym, którzy się wpisali. W przyszłości też pewnie będą robić zakupy o t.
    Rutra007

Strona 48 z 77 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •