Strona 47 z 77 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 768

Wątek: Proszę o opinię o sprzedawcy TOWERS = Foto-ivy

  1. #461
    Coś już napisał Awatar merciful
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    49
    Posty
    91

    Domyślnie

    Lipen, toniesz....nie widzisz tego??

  2. #462
    Dopiero zaczyna Awatar JaroW
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Świdnica
    Wiek
    52
    Posty
    42

    Domyślnie

    24 godziny temu rozmawiałem z Towersem o Samyangu , a już przed chwilą zrobiłem nim pierwsze zdjęcie:-D
    Przesyłka expresowa, a paczka jak zwykle pancerna.
    Dzięki

  3. #463
    Bywalec Awatar milinet
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Konin, Poznań, Jarocin
    Posty
    215

    Domyślnie

    Lipen ustosunkuj się do tego co napisał Towers, czy po odebraniu obiektywu z serwisu i stwierdzeniu że nadal jest coś nie tak, skontaktowałeś się z Towersem i poinformowałeś że nie widać poprawy?
    Bo jeśli nie..... to zostawię to bez komentarza.

  4. #464
    Uzależniony Awatar iktorn92
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Wiek
    32
    Posty
    605

    Domyślnie

    Lipen przeginasz troszkę, zawieszenia konta na allegro bylo opsywane na tym forum wystarczyło uzyc wyszukiwarki czego jak widac nie potrafisz, Towers tłumaczył czemu i jak wiec nie rob mu syfu w tym watku jak nie masz zielonego pojecia o czym piszesz i jak piszesz.... To po pierwsze a po drugie ustosunkuj się do jego postu bo narazie wychodzi na to ze Towers napisał swoje i ma argumenty a Ty ich nie masz i chowasz głowę w piach. [/OT]

    P.S Nigdy nie kupowałem u Towersa, lecz wielkrotnie mialem przyjemność rozmawiac (nieraz potruć dupę) I zawsze otrzymywałem odpowiedz mila i rzeczowa. Pozdrawiam!

  5. #465

    Domyślnie

    Lipen, Twoja relacja brzmi strasznie nieprawdopodobnie. U Towersa kupiłem troszkę sprzętu i zawsze był on sprawdzony i bez zastrzeżeń. Zawsze dobry kontakt. Kiedyś nie byłem do końca zdecydowany co chcę i zmieniałem zdanie co do zakupy, wtedy brat Towersa (zastępujący go na urlopie) "troszkę się czepiał" , ale Towers załatwił sprawę i wszystko było ok, a mógł to olać. Sprzęt zawsze testował i czasami sam informował, że może wyselekcjonować lepsze szkło jak tylko będę chciał zaczekać kilka dni. Minęło prawie dwa lata jak miałem przyjemność dokonać u Niego pierwszego zakupu. Kontakt telefoniczny rewelacyjny, porada dla niezdecydowanych zawsze cenna. Uczciwość solidność, sam polecam go znajomym i jeszcze nikt się nie zawiódł.
    Widząc jak się rozwija ten Sprzedawca obawiałem się, że z czasem zabraknie mu pary aby utrzymać taki poziom. No i "zawiodłem się" - ciągle wysoki poziom.
    Dlatego kolejne zakupy gotówkowe będą u Niego.

    Kończąc te pochwały (myślę, że trzeba chwalić dobrych sprzedawców a nie tylko stękać jakie wszystko jest do d.. i jacy to oszuści nas otaczają) jestem pewny, że sprawa z Lipenem to jakieś mego nieporozumienie.

  6. #466
    Dopiero zaczyna Awatar fotoluk
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Legnica
    Wiek
    40
    Posty
    25

    Domyślnie

    Od pierwszego zakupu u Towersa upłynęło półtora roku od tamtej pory jestem stałym klientem. Przez ten czas dokonałem kilku transakcji za kilka kilo zł 16-35, 24-70, 5d mkII, BG-E6, 50 oraz m.in. akumulatory, filtry, torby foto itp.
    Za każdym razem Profesjonalne podejście oraz wzorowy kontakt. Na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące sprzętu foto uzyskiwałem rzeczową i konstruktywną odpowiedź . Zamówienia odbierałem osobiście lub wysyłkowo obie formy przeprowadzane wzorowo bez żadnego ryzyka sprzęt wyselekcjonowany sprawdzony w dobrej cenie.
    Wszystkim polecam zakupy u Towersa, wielu moich znajomych osobiście przekonało się o solidności Piotra jednym słowem porządna Firma.

    Dziękuje i pozdrawiam do następnego.

  7. #467
    Bywalec Awatar Marcin K
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    142

    Domyślnie

    Witam

    Postanowiłem tez tu się wypowiedzieć.

    Kupiłem u Towersa aparat.

    Kilka spostrzeżeń poniżej.

    Przed zakupem miło się rozmawiało. Dokładnie odpowiadał na wszelkie moje pytania związane i trochę mniej związane z danym aparatem. Dał dość atrakcyjną cenę. Warto do Niego zadzwonić z zapytaniem o cenę.
    Umówiliśmy się na konkretna godzinę w dogodnym dla mnie miejscu. Nie zauważyłem żadnego ściemniania, kombinowania. Cała transakcja odbyła się bez problemów.

    Zaskoczył mnie natomiast po samej transakcji. Wysłałem Mu SMS kolejne moje „nurtujące pytanie”. Tak sobie pomyślałem, ze może łaskawie odpisze krótko „tak”, lub „nie”, a On …. oddzwonił i sobie trochę pogadaliśmy. Niby taka drobnostka, a miło.

    Po kilku dniach też kontaktowałem się z Nim poprzez PW i również pomógł mi z moją prośbą.

    Traktuje On kupującego tak samo przed jak i po zakupie co niestety niezbyt często się zdarza jakby się wydawało.
    Myślę, że już wiem u kogo będę kupował kolejny sprzęt foto.

    Tak więc podsumowując bardzo polecam tego sprzedawcę. Bardzo cenie takie podejście w handlu.

    PS.
    A tak przy okazji mam historie o sprzedawcach.
    Gdzieś około 2 lat temu kupowałem obiektyw u jednego tipa (dość znany). Zauważyłem, że z pudełka wycięty jest prostokąt z kodem kreskowym. Pytam się co to się stało, a On mi że magazynier niemiecki tak nożem rozcinał paletę z obiektywami, ze mu się tak ciachnęło. Nie kupiłem obiektywu u niego i już nigdy tego tipa nie bralem pod uwage przy moich zakupach.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K ; 19-10-2009 o 13:34
    Marcin Kasiński
    http://itzone.pl

  8. #468
    Początki nałogu Awatar michal.s
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    39
    Posty
    271

    Domyślnie

    Ostatnio kupiłem u Towersa kolejne szkiełko Samyanga 8mm, jak zwykle bez przygód
    Szczerze polecam !
    Pozdrawiam - Michał Słonczyński

  9. #469
    Uzależniony Awatar tom517
    Dołączył
    Jun 2007
    Wiek
    45
    Posty
    495

    Domyślnie

    A ja się cieszę z kolejnego zakupu: 85, ostra od 1.8, jak obiecał Towers

  10. #470
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    33

    Domyślnie

    Ja również dziękuję za wciąż bezawaryjne 17-55 (od lutego 10.400 klatek) i lampę ..Kontakt wzorowy

Strona 47 z 77 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •