Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 327

Wątek: Problemy z ostrością w 40D

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubak82 Zobacz posta
    o ile sie nie myle taki sam problem byl po pojawianiu sie 400d.. teraz przyszla naturalna kolej na 40-tke
    Strach pomyśleć jakie mydło będzie w 5DmkII

  2. #12
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    No chyba że koledzy malkontenci oceniają ostrość po podglądzie na LCD. Telewizor 40-tki ma ewidentnie za małą rozdzielczość i wszystkie fotki istotnie wydają sie być nieostre
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  3. #13

    Domyślnie

    Ale wg @Kubamana to wszystko
    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    bzdura, (..)

    a ponieważ Jemu trafiła się ostra puszka
    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    Osoby pragnące zobaczyć to "mydło" w 40D odsyłam do mojej galerii.
    więc problem nie istnieje, jest wyssany z palca, niepotwierdzony i wogóle...

    Sorry, ze uszczypliwość, ale wyczułem ton ignorancji w tonie @Kuabamana
    EOS 90D (w sumie)

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Telewizor 40-tki ma ewidentnie za małą rozdzielczość i wszystkie fotki istotnie wydają sie być nieostre
    Wstyd! Nawet 'iPod nano' ma lepszy wyświetlacz

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zielony Zobacz posta
    Strach pomyśleć jakie mydło będzie w 5DmkII
    tam juz w menu aparatu zamiast ustawien sharpness beda ustawienia gausian blur

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Kraszan, źle wyczułeś. Piszesz, że Canon się do czegoś oficjalnie przyznaje w tej wątpliwej tematyce, a to jest bzdura. Sensacyjka. Jak napisze - to się zgodzę, a na razie nie ma nic.

    Tak się dziwnie składa, że znam wiele osób, mających tę puszkę, robiących nią rewelacyjne i bardzo ostre zdjęcia. To co ich łączy, to że wiedzą jak to robić.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  7. #17
    Bywalec
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie

    Panowie czy nie uważacie za skala zgłaszanych problemów z ostrością zdjęć z 40D to nic nie znaczy? jedn, dwa, trzy ... tego juz jest bardzo dużo i nie są to opinie amatorów. Jest problem i bardzo ciekaw jestem jego rozwiązania.
    Canon 5D + Canon EF 24-70 f/2.8 L

  8. #18

    Domyślnie

    @Kubaman - nie napisałem że Canon OFICJALNIE przyznał się do problemów z 40D. Napisałem, że Canon potwierdza że problemy są. Nie dotyczy to wszystkich puszek, ale skoro padło stwierdzenie, że SĄ PROBLEMY to znaczy że temat jest już nabrzmiały. I nie jest to opinia jakiegoś serwisanta z zapadłej Polski, tylko człowieka z centrali Canona w USA. Oficjalnego komunikatu nie ma, ale myślę że to kwestia czasu.

    A co do "wiedzenia jak zrobić" ostre zdjęcia, uważasz że studio, statyw, stół bezcieniowy, lampy, F8, C EF100 Macro, zdjęcie stock i nie za bardzo jest z czego wybrać uważasz za amatorskie działania?
    EOS 90D (w sumie)

  9. #19
    Początki nałogu Awatar sadaman
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Tychy
    Wiek
    47
    Posty
    294

    Domyślnie

    ghost7 napisał
    a co z testem na optyczne.pl? już dawno miał być test 40D a tu ani widu ani slychu? na forum optyczne Arek też pisał o podobnych "odczuciach" nie ostrych fotek z 40D.
    Bez urazy - ale dlamnie przynajmniej optyczne.pl nie jest autorytatywne...oni tam zbyt często mają nieostre odczucia.


    A co do samej puchy...nie zauważyłem żeby mój egzemplarzy miał jakieś problemy
    Ostatnio edytowane przez sadaman ; 17-10-2007 o 14:12
    Pucha i słoki

  10. #20
    Bywalec
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie Zgadzam sie z kolega !!!

    Cytat Zamieszczone przez Kraszan Zobacz posta
    @Kubaman - nie napisałem że Canon OFICJALNIE przyznał się do problemów z 40D. Napisałem, że Canon potwierdza że problemy są. Nie dotyczy to wszystkich puszek, ale skoro padło stwierdzenie, że SĄ PROBLEMY to znaczy że temat jest już nabrzmiały. I nie jest to opinia jakiegoś serwisanta z zapadłej Polski, tylko człowieka z centrali Canona w USA. Oficjalnego komunikatu nie ma, ale myślę że to kwestia czasu.

    A co do "wiedzenia jak zrobić" ostre zdjęcia, uważasz że studio, statyw, stół bezcieniowy, lampy, F8, C EF100 Macro, zdjęcie stock i nie za bardzo jest z czego wybrać uważasz za amatorskie działania?
    Dlaczego krytycy tego watku uważają ze tylko oni potrafia robic dobre zdjecia? moze zalozycie osobny watek JAK ROBIC OSTRE ZDJECIA 40D !!! ?? i moze problem sie rozjedzie po kościach
    Canon 5D + Canon EF 24-70 f/2.8 L

Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •