Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: A70 czy A75

  1. #1
    Falkon
    Guest

    Domyślnie A70 czy A75

    Witam
    Jestem tu nowy, i mam nadzieje ze cieplo mnie przyjmiecie

    Zamierzam kupic aparat, oczywiscie bedzie to Canon 8) po glowie chodza mi 2 modele A70 i A75 [ktorego ostatnio wypatrzylem]
    wiem ze byl juz podobny temat na forum o tym, ale kompletnie zszedl w inna strone...
    moglby ktos wyrazic swoje opinie na temat tych dwoch modeli nie mialem zadnego w reku, i dlatego zwracam sie z prosba do specjalistow.
    spotkalem sie ze stwierdzeniem, ze A75 to w sumie to samo co A70 wiec po co przeplacac...co o tym sadzicie

    ktory wybrac, bo o to mi wlasciwie chodzi

    prosze o uzasadnienie Waszych wyborow.
    nie znam sie zbytnio na sprzecie, wiec licze na Wasza wyrozumialosc :wink:

    dzieki z gory

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie Re: A70 czy A75

    Cytat Zamieszczone przez Falkon
    spotkalem sie ze stwierdzeniem, ze A75 to w sumie to samo co A70 wiec po co przeplacac...co o tym sadzicie
    Zalezy jak wiele przeplacac. Jesli ok 200-300zl to lepiej wziac nowszy model (soft, kompresja, jakosc mogly ulec poprawie). Jednak zadnych znaczacych roznic pomiedzy nimi nie ma (ot chociazby AF lepszy czy zakres przeslon/ogniskowych).

  3. #3
    Falkon
    Guest

    Domyślnie

    bardziej przychylam sie do A75, pewnie dlatego ze nowy tak jest chyba ze wszystkim
    wydaje mi sie ze roznica nie jest wieksza niz 200-300zl, miedzy tymi modelami, przynajmniej z tego co widzialem, wiec z tego co mowisz, kolejny "+" na konto A75 :wink:

    moze ktos ma osobiscie ten aparat, i powie cos z wlasnego doswiadczenia

    dzieki wielkie

  4. #4
    znafca
    Guest

    Domyślnie

    Należałoby jeszcze dodać że karta pamięci ma 2 razy większą pojemność w a75...jest wiecej funkcji tematycznych(az o 6 wiecej i każdy do innych warunków atmosferycznych)..poprawiona ostrosc..a75 ma wiekszy wyswietlacz lcd...został dodany przycisk print który służy oczywiscie do szybszego drukowania zdjęcia...i tego co zauważyłem różnica w cenie wacha sie około 150-200 złotych...myśle że wprowadzone zmiany są warte swej ceny.http://www.steves-digicams.com/2004_...5_samples.html - tu możesz obejrzeć przykładowe fotki i filmy zrobione a75
    P.S miałem ten sam dylemat co Ty

  5. #5
    Falkon
    Guest

    Domyślnie

    dzieki za odpowiedz.
    kolejny plus dla A75 chodzi mi, tez o to zeby aparat mial jakies fajne funkcje, i mysle ze w A75 takowe znajde [6 roznych trybow o ktorych pisales] wydaje mi sie ze na 1 aparat, to dobry wybor 8)
    znafca, i co w koncu wybrales


    bede wdzieczny, za dalsze opinie

  6. #6
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Falkon
    wydaje mi sie ze roznica nie jest wieksza niz 200-300zl,
    No to A75... nie ma chyba minusow wzgledem A70 a plusow kilka ma.

    Cytat Zamieszczone przez znafca
    poprawiona ostrosc
    Moglbys sprecyzowac co przez to rozumiesz?
    Oba aparaty maja:
    Auto focus type Ai AF TTL 5-point.
    Tak wiec ogolne stwierdzenie "poprawiona ostrosc" to zwykle wodolejstwo (szukanie plusow na sile .

    Cytat Zamieszczone przez znafca
    P.S miałem ten sam dylemat co Ty
    A mowilem ze alieny wyczuwam na odleglosc? :

    Cytat Zamieszczone przez alien
    Witam,witam..w końcu ktoś sie trafił kto ma dokładnie taki sam dylemat co ja...chociaz narazie balast jest po stronie a75
    ( http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.p...77&start=0 )

    Badz tym razem grzeczniejszy bo jestes obserwowany juz od drugiego swojego postu. Zdradziles sie tym ze w kazdym swoim poscie nawiazujesz negatywnie do moich wypowiedzi.
    No i uprawiasz to samo wodolejstwo udajac ze sie znasz a nie piszac zadnych konkretow... nick pasuje

  7. #7
    Falkon
    Guest

    Domyślnie

    dzieki za podpowiedz 8)

    moze A80

  8. #8
    znafca
    Guest

    Domyślnie

    Vitez napisał : Moglbys sprecyzowac co przez to rozumiesz?
    Oba aparaty maja:
    Auto focus type Ai AF TTL 5-point.
    Tak wiec ogolne stwierdzenie "poprawiona ostrosc" to zwykle wodolejstwo

    A nieprawda bo sam pisałes ze a75 ma 9 punktowy wyzej?Czyzby kłopoty z pamięcią A moze znowu piszesz byle tylko zaistniec? Nie wiem cos sie uczepił tak tych alienów...z drugiej strony ciesze sie ze zapamietales mój nick i moje wypowiedzi bo to oznacza ze niezle dałem Ci popalic no i do tego pewnie koszmarki miałes hehe POZDRAWIAM!!!
    P.S Ciekawe czy odruchy wymiotne tez masz (żart) chyba Aha widziałem Twoja siostre...nawet podobna do ciebie Sebastianie :wink: A tak serio to ...współczuję..niezły dragon zresztą Ty wcale nie lepszy :P

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Falcon wybrałem a75 ale jeszcze nie zakupiłem..brak funduszy

  9. #9
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez znafca
    Vitez napisał : Moglbys sprecyzowac co przez to rozumiesz?
    Oba aparaty maja:
    Auto focus type Ai AF TTL 5-point.
    Tak wiec ogolne stwierdzenie "poprawiona ostrosc" to zwykle wodolejstwo

    A nieprawda bo sam pisałes ze a75 ma 9 punktowy wyzej?Czyzby kłopoty z pamięcią A moze znowu piszesz byle tylko zaistniec? Nie wiem cos sie uczepił tak tych alienów...z drugiej strony ciesze sie ze zapamietales mój nick i moje wypowiedzi bo to oznacza ze niezle dałem Ci popalic no i do tego pewnie koszmarki miałes hehe POZDRAWIAM!!!
    P.S Ciekawe czy odruchy wymiotne tez masz (żart) chyba Aha widziałem Twoja siostre...nawet podobna do ciebie Sebastianie :wink: A tak serio to ...współczuję..niezły dragon zresztą Ty wcale nie lepszy :P

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Falcon wybrałem a75 ale jeszcze nie zakupiłem..brak funduszy

    Ehh alien alien - ty naprawde dziecinny jestes.

  10. #10
    Falkon
    Guest

    Domyślnie

    czyzby i ten temat zchodzil na psy...

    panowie, opanujcie sie a ja czekam na zdanie innych

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •