Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 161

Wątek: Najlepsza foto drukarka do formatu A4

  1. #11

    Domyślnie

    Ja mam canona mp-800. Jakość wydruku rewelacyjna.

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    42

    Domyślnie

    Powiem tak, dostałem wydruki próbne z PIXMA 6700D i 9800 pro wysyłkowo od canona i były one dużo słabsze, od odbitek z labu na paierze kodak endura. Były mało nasycone, kolory wyblakłe, brak połysku. Dlatego szukam jakieś drukarki dla potrzeb domowych, która bedzie drukować lepiej od Labu. Szukałem w róznych sklepach i nigdzie nie mają nawet do pokazania próbek, koszmar.

  3. #13
    Coś już napisał Awatar Fabik
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Łomża
    Posty
    88

    Domyślnie

    flyxray, może wiesz ile można wydrukować odbitek 13x18 na epsonie r265. Oczywiście + - bo dużo zależy od zdjęcia.
    Canon

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MartinF Zobacz posta
    Powiem tak, dostałem wydruki próbne z PIXMA 6700D i 9800 pro wysyłkowo od canona i były one dużo słabsze, od odbitek z labu na paierze kodak endura. Były mało nasycone, kolory wyblakłe, brak połysku. Dlatego szukam jakieś drukarki dla potrzeb domowych, która bedzie drukować lepiej od Labu. Szukałem w róznych sklepach i nigdzie nie mają nawet do pokazania próbek, koszmar.
    Fotolaby nagminnie manipulują kolorystyką, tak aby zdjęcia były bardziej apetyczne. Przy wydruku na drukarce też możesz się trochę pobawić i uzyskasz interesujące rezultaty.
    Ostatnio edytowane przez KMV10 ; 26-09-2007 o 12:50

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    42

    Domyślnie

    o manipulacji kolorem nie ma mowy, bo fotki w labie puszczam zawsze bez korekty labu, a pliki mam przygotowane pod profil maszyny. Nie podobała mi się jakośc tych zdjeć po prostu były dużo słabsze niż z labu, słabsza rozdzielczość, ostrośc, mniej szczegółów.

  6. #16

    Domyślnie

    Witam

    Czy ktoś może poradzić drukarkę Laserowa lub inna ( nie atrament nie sprawdzi się )do zdjęć i jakiś dobry papier , potrzebuje coś co będzie działać cały czas i nie będę walczył z atramentem i problemami związanymi z tym.

    Czego oczekuje
    -Dobra jakość do A4 max rozmiar
    -szybkość
    - tonery
    - cena do 2 - 3tys zł.

    Darek
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    edit

    chodzi mi zeby tez tonery nie kończyły się po 40 fotach A$ jak to możliwe

    Dzieki za pomoc Darek
    Ostatnio edytowane przez Dzygit-Dublin ; 26-04-2010 o 09:29 Powód: Automerged Doublepost
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  7. #17

    Domyślnie

    EPSON COLOR STYLUS R285, jeśli dobrze skalibrujesz to nie będziesz chciał innej.
    Canon FF i słoików kilka

  8. #18
    Bywalec Awatar yarson
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mk307 Zobacz posta
    EPSON COLOR STYLUS R285
    trudno dostać...
    a co myślicie o tej nowej P50, że niby następca ...

  9. #19
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    W-wa
    Posty
    131

    Domyślnie

    epson px700w
    co prawda to urządzenie wielofunkcyjne ale zdjęcia drukuje świetnie. moduł drukujący jest taki jak w R285. w dodatku ulepszony - głowica nie jeździ już razem z tuszem tylko sama. tusz siedzi nieruchomo.
    ja wybrałem tę opcję ponieważ nie miałem miejsca na skaner.
    wbudowany podajnik na papier a4 i foto (max 13x18cm), wifi, lan, druk bezpośredni z kart (przydaje się dla imieninowych Cioć i Wujków). w trybie fast zdjęcie 10x15 wychodzi w 10 sekund.
    dzisiaj sprawdzałem koszt tuszy - 100 - 110 pln za 6pak oryginał oczywiście.
    skaner też daje radę. skanowałem odbitki i drukowałem - praktycznie nie do odróżnienia
    "Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli"

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yarson Zobacz posta
    trudno dostać...
    a co myślicie o tej nowej P50, że niby następca ...
    posiadam, jestem mega zadowolony ze zdjec kolorowych. Zdjecia czrnobiale
    przy swietle dziennym tez super, natomiast w swietle sztucznym paskudny fioletowy zafarb, podobno jest to przypadlosc tuszow Claria. Slyszalem ze sa jakies patenty zeby to skorygowac ale nie probowalem.

    sorry za brak polskich znakow

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •