Strona 2 z 63 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 621

Wątek: Cash Back od 1.10.07

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    208

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mabok Zobacz posta
    Ciekawy jest cashback na względnie popularne obiektywy 17-40 i 70-200 f/4.
    Zakładając, że średnie allegrowe ceny to odpowiednio 2400 zł i 2200 zł po odjęciu zostaje niewiele ponad 2000 zł za 17-40 i niewiele ponad 1800 zł za 70-200 f/4 czyli bardzo korzystnie (jak na Polskę). :-)
    A nie trzeba mieć do tego faktury? Cena z fakturą na 70-200 f/4 to tak koło 2450zł

  2. #12
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    548

    Domyślnie

    no to liczmy 2400 -22% -100E

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    36
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    To sprawdzona informacja? By dostac zwrot trzeba zakupic body + obiektyw(nie znam niemieckiego niestety)?

  4. #14
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emisiaczek Zobacz posta
    oj chyba wolalbym 28-135 f/3.5-5.6 IS USM w miejsce 17-85
    Tyle że zakres tego pierwszego obiektywu przy cropie dla niej bez sensu.

    Cytat Zamieszczone przez wojkij Zobacz posta
    To sprawdzona informacja? By dostac zwrot trzeba zakupic body + obiektyw(nie znam niemieckiego niestety)?
    No właśnie też pytam.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #15
    Zablokowany
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emisiaczek Zobacz posta
    tylko zobacz co za cholerstwo musisz kupic do 40d zeby sie zalapac ;)
    Już mi się odechciało tego zwrotu...

  6. #16
    sv
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojkij Zobacz posta
    To sprawdzona informacja? By dostac zwrot trzeba zakupic body + obiektyw(nie znam niemieckiego niestety)?
    nie trzeba

  7. #17
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    No to wygląda na to, że 40-tkę można mieć za ok. 3800 - nieźle .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #18
    Uzależniony Awatar MARANTZ
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    54
    Posty
    928

    Domyślnie

    Za 3800 to można mieć już teraz
    Oddają 200 Euro za 70-200/2.8 IS... oj chyba się zapożyczę i w końcu kupię
    FOTOINKWIZYTOR

  9. #19

    Domyślnie

    obiektywy-ok.

    Co do 40d (5d to jednak poza zasiegiem, do mojej pracy i przyjemnosci) beda obnizki, D300 ma troszke ciekawsze parametry i mimo, iz jest drozszy pewnie odwroci uwage kupujacych pierwsze powazniejsze lustro. W Paryzu czekaja mnie targi foto i wszystkie gazety (razem z moim ulubionym RPhoto) analizuja ostatnie puszki, parametry, fotki testowe i strategie... i z tego co czytam to Nikon dal czadu w stosunku do puszek Canona. Chociaz d300 zdaje sie miec na pokladzie CMOSa "dziwnie" podobnego do SONY 700 co tez odnotowano. Pentax spozni sie ze swoim modelem pro na targi (teoretycznie wyjdzie w polowie pazdziernika).

    Generalnie 40d jest oceniany jako "puszka prawie-pro, o mozliwosciach prawie-ekspert). Jak to odczytywac? Podzial rynku (czytajac prase profesjonalna) teoretycznie jest nastepujacy:
    modele najtansze(tworzywo i szklo najczesciej kit), semi pro (lepsza puszka+ szkla dodatkowo) i pro (... bez wnikania: najdrozsze, wypasione modele). 40d jest na razie opisywany jako model, ktory trzeba wyprobowac, bo nie wiadomo co to jest. Czterdziestka jest mocno promowana (w jednym czasopismie nawet dwukrotnie?-no niezle) ...ale to Nikon przejsciem na CMOS w sredniej klasie, uszczelnieniem 300-tki i pelnoobrazkowa trojka wzbudza wiecej emocji. Nie bede sie rozdrabnial, ale N dorzucil jeszcze szkla.

    Podkresla sie (w przedzien targow na Pt de Versailles), ze to dawno nieogladane starcie w klasie pro i semi pro. ...z czego nawet w przychylnych pismach dla marki C podkresla sie, ze 40 niestety, dobre lub nie, ma tylko 10 Mpx wobec 12 w d300 i Alpha 700, ze nie ma powazniejszych uszczelnien i wykonanie puszki zbliza ja do klasy nizej niz pro. W dwoch analizach zwrocono uwage na, owszem, szybkostrzelnosc... ale i na zatykajcy sie bufor. Tzn.moze niedoslownie ale po obiecanej serii x klatek na sekunde bufor szybko sie zatyka.

    Bez szalenstwa. To jest jak polityka. Puszki macie sprawne? Szkla jeszcze troche ostrza? Spokojnie. To tylko ksiegowi N, C, S i innych marek cisna.Ilez zdjec zrobilem Zenitem a potem STARTem gdzies w locie ocierajac sie o Lubitela? Fajnie miec super puszke (no coz,do zmiany szkiel i tak tylko na C) ale jeszcze fajniej nie dac sie zdolowac.


    Chodzi i tak tylko o swiatlo. ...a Panasonic (jak sie okazuje lider na rynku kompaktow we Francji) olal wyscig i po "awangardowym" lustrze wypuszcza wlasnie polaczenie bridge'a z lustrem (odchylany ekran, znosna cena i 4:3 (dla pikanterii, bo to taka fiozofia... i tak 4:3 na razie sa slynne ...dzieki szumom)
    Ostatnio edytowane przez Obiektyw ; 23-09-2007 o 01:31
    ║ 50D i 30D + graty ║

  10. #20
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obiektyw Zobacz posta
    obiektywy-ok.

    Co do 40d (CIACH)
    Ale... jestes pewien ze twoj post dotyczy cashbacku Canona?

Strona 2 z 63 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •