Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Upload zdjec

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    35
    Posty
    136

    Domyślnie Upload zdjec

    Mam wielki problem z uploadem zdjec.

    Mam konto na PBase, sxc.hu, dobrebopolskie.com i wszedzie gdzie chce wyslac zdjecia konczy sie to niepowodzeniem.

    Na PBase i sxc.hu, gdy naciskam upload pojawia sie "brak strony do wyswietlenia", na dobrebopolskie.com pojawia sie jakis error zwiazany z kontrolka ActiveX albo Java...

    Nie wiem jak mam sobie poradzic... Mam wylaczonego firewalla, antivirusa, zapore w Windzie XP Pro i to nie przynosi rezultatow.

    Zdjecia maja rozmiar okolo 600 kb, wiec powinny byc "akceptowane" przez wszyskie serwery.

    Pomocy!

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    wygląda na błąd dostawcy internetu, np. duży packet lost. masz może internet radiowy?
    Pobaw się pingiem zwiększając rozmiar pakietu, np 10000.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    35
    Posty
    136

    Domyślnie

    No wlasnie... Mam internet radiowy Nie pomyslalem o tym. Dzis od kumpla udalo mi sie wyslac kilka fotek. A co masz na mysli mowiac pobaw sie pingiem? Nie za bardzo rozumiem... Informatyk to ze mnie taki, ze ho ho

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    spróbuj
    Kod:
    ping 10.16.0.1 -l 10000 -t
    gdzie zamiast 10.16.0.1 wstaw numer swojej bramy (wejdz w opcje połączenia sieciowego, tam będzie w zakładce "obsługa"). Przerywasz Ctrl-C.

    Domyślam się, że dla 10 000 nic nie będzie dochodzić, a chyba powinno. 1000 na pewno musi biegać. Jeśli nie będzie, pisz do swojego dostawcy, że masz sygnał za kiepski. Może antenę trzeba ruszyć.

    Możesz też zobaczyć we właściwościach karty sieciowej, ile ramek gubi i ile błędów wykrywa (nie wiem, czy u ciebie jest taka możliwość, mój programik to wyświetla)
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar gonzo44
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    był Kraków, był Gdańsk, jest Kraków :-)
    Wiek
    42
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Zaczal bym sprawdzenie od samej gory czyli od przegladarki.
    Sprobuj wysłać zdjecia z Opery lub Mozzili, jak pojdzie a jestes bardzo zakochany w explorerze to zainstaluj najnowsza jave. Mysle ze najlepsza bedzie ze strony java.sun.com wersja 5.0 JRE Upload 2. Pomoc moze rowniez wlaczenie obslugi AxtiveX, ktore standardowo przez SP2 w XP sa wylaczane.
    Jak nie bedzie dzialalo to problemy z laczem (patrz wyzej)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •