Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [update] Digital Photo Professional 1.6.1

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie [update] Digital Photo Professional 1.6.1


  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Legionowo
    Wiek
    47
    Posty
    440

    Domyślnie

    http://consumer.usa.canon.com/ir/con...&modelid=10598

    Wyszła właśnie wersja Digital Photo Professional 2.0.3 dla Maca i Win
    - Podobno w porównaniu do wersji 1.6.1, dla starszych aparatów dodano sporo nowych funkcji.
    - Dodano obsługę 1D Mark II N, 5D oraz D30

    Inne zmiany:

    - Sharpening can be previewed in DPP for the first time. The RAW image adjustment palette now has a 0-10 sharpening scale, with the effect applied in near-real time in the preview window. The RGB image adjustment palette also includes a sharpening function now, with a 0-500 scale.

    - A new Quick Check Tool enables photos to be previewed faster by rendering them at 50% resolution.

    - The 1,2,3 Checkmark function allows photos to be ranked.

    - New folders can be created in the folder navigator at left in the main window.

    - The Stamp Tool now has a mode somewhat similar to Photoshop's Healing Brush: brush in the area containing the dust or other defect and DPP attempts to blend the surrounding area into the trouble spot. There are two different modes, one for cloning away detritus that is lighter than the surrounding area, and another for dealing with unwelcome guck that is darker than the surrounding area.

    - The Transfer to Photoshop command is back, or rather it's once again available outside the Batch dialog (in addition to Batch). In DPP 2.0.3, it's lurking under the Tools menu.

    - The list of working colour spaces has grown to five, and now includes Apple RGB and ColorMatch RGB in addition to sRGB, Adobe RGB and Wide Gamut RGB.

    - An option to choose between Relative Colorimetric and Perceptual rendering intents has been added to the CMYK simulation profile preferences (instead of Perceptual only, as before).

    - Batch processing dialogs can now be set to automatically close once processing is complete.
    Aparacik, szkiełeczka, lampeczka i plecaczek...

  3. #3
    bofoto1
    Guest

    Domyślnie

    A gdzie można kupić albo pociągnąć trial Digital Photo Professional?

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bofoto1
    A gdzie można kupić albo pociągnąć trial Digital Photo Professional?
    Poproś kogoś kto ma 1D2/N,Ds2, 20D, 350D o przepalenie płytki z softem, później ściągnij plik z linka w poście #2.
    the silence is deafening

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Legionowo
    Wiek
    47
    Posty
    440

    Domyślnie

    Przecież można ściągnąć i zainstalować EOS Viewer Utility i potem update do DPP i gotowe Pełna wersja Żaden trial
    Aparacik, szkiełeczka, lampeczka i plecaczek...

  6. #6
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie

    no wlasnie. ja mam tak sciagniete ze strony Canona. jak ktos potrzebuje, to udostepnie paczke z masowym updatem softu Canona (w tym nowy ZoomBrowser i DPP)

    albo mozna sobie poszukac pliku: K5501ENX.exe (39 510 kB). przez google albo filesearching.com
    www albo tez flickr

  7. #7
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    50
    Posty
    928

    Domyślnie

    Akustyk jesteś pewien, że to ten plik który podałeś ?
    Ja ściągnąłem ze strony Canona plik o nazwie k590denx.exe (45 685 kB) i jest to wersja 2.0.3.7 DPP

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    ejj albo ja jestem jakiś głupi albo tam tego programu nie ma sciągnąłem tez k590denx.exe i ... kurde gdzie to jest :P

  9. #9
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    50
    Posty
    928

    Domyślnie

    Venio - musisz mieć zainstalowaną jakąkolwiek wcześniejszą wersję DPP - plik którego nazwę podałem to upgrade Zrób tak jak napisał @skrzat EOS Viewer i potem k590....

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    sorry ale znowu głupie pytanie... to mam sciagnąć?
    http://software.canon-europe.com/sof...dowss20952.asp

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •