Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Sklepy w Szczecinie

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    okolice Kalwarii Zebrzydowskiej / Ireland
    Posty
    370

    Domyślnie Sklepy w Szczecinie

    Witam wszystkich. Chciał bym się dowiedzieć czy znacie jakieś sklepy warte polecenia gdzie można kupować sprzęt fotograficzny w Szczecinie. Obecnie przebywam w okolicach Krakowa i mam tu 3 sprawdzone ale na dniach przenoszę się w okolice Szczecina i tam też trochę zabawię więc aby nie kupować kota w worku i bawić się w przesyłki (L-ek nie kupuję na odległość) proszę o jakieś adresiki.

  2. #2

    Domyślnie

    O Szczecinie zapomnij, poza Fotojoker i Media Markt nie ma praktycznie nic, ale za to jest blisko do Berlina

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    okolice Kalwarii Zebrzydowskiej / Ireland
    Posty
    370

    Domyślnie

    Kurcze, no to nie ciekawie, ale masz rację zawsze pozostanie Berlin a tam na pewno wybór duuuużo większy

  4. #4
    Początki nałogu Awatar szycho
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    M-bórz
    Wiek
    46
    Posty
    350

    Domyślnie

    Zawsze możesz się bujnąć np. do Gorzowa do Fotoset
    EOS 40D+BG-2N/350D+BGE3; EFS18-55/3,5-5,6 II, C50/1,8, C100/2,8, T28-75/2,8, C100-400IS L, 430EX, DMIII, Lowepro Nova 4 AW/Rover AW II, RUP-43, Sherpa 600R/Phottix KB-1, MARUMI CPL DHG i inne gadżety...
    www.tomaszszyszko.pl

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    okolice Kalwarii Zebrzydowskiej / Ireland
    Posty
    370

    Domyślnie

    Dzięki, co prawda do Gorzowa jest kawałek więc nie wiem czy bardziej nie opłaca się skoczyć do Berlina ale zawsze można wziąć to pod uwagę. Jeszcze raz dzięki.

    Mariusz

  6. #6
    Początki nałogu Awatar Misiaque
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    392

    Domyślnie

    No nie załamujcie mnie... naprawdę nic nie ma?

    Marzyłby mi się sklep, gdzie możnaby przymierzyć się do Tamrona 17-50mm (nie mam ochoty na wysyłkowe wymiany, bo to strata pieniędzy, czasu i nerwów). Nie ma nadziei?

    Jest siakieś arcdeco w Policach, miał ktoś do czynienia?

  7. #7
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    44
    Posty
    855

    Domyślnie

    Ja polecam Fotooptykę, na Chodkiewicza 7. Jak jedziesz Piastów w kierunku Krzywoustego to po minięciu szkoły a przed Urzędem Pocztowym masz uliczkę w prawo. Dalej po lewej stronie na rogu masz sklep.

    Dwa miesiące temu kupowałem tam eLkę 70-200 f/2.8, tydzień temu 40D z gripem. W Euro w Szczecinie powiedzieli, że ściągną eLkę w ciągu miesiąca, w Fotooptyce była z dnia na dzień i tańsza o kilka setek. Identycznie 40D. Jednego dnia zamówiłem koło 11, a drugiego była koło 14.

    Z tym, że to są zamówienia, na miejscu praktycznie nic nie ma, więc musisz być zdecydowany. Można ściągnąć, wziąc do domu i przetestować, jak powody są poważne to mozna oddać i poprosić o nowy. Nic nie stoi też na przeszkodzie aby wziąć laptopa do sklepu i na miejscu porobić kilka zdjęć i je sprawdzić.

    W Policach jeszcze gorzej, wiem bo mieszkam. Poza Avansem nic nie ma, a w tam niewiele. No chyba, że chcesz kupić małpkę.

    Natomiast jeżeli gotów jesteś dorzucić trochę kasy to zamów sprzęt wsklepie internetowym Euro RTV AGD z opcją odbioru w sklepie. W Szczecinie jest 6 sklepów gdzie można odebrać.

    Osobiście polecam jednak Fotooptykę, miła obsługa i szybko sprowadzany sprzęt. Żeby nie było, nie jestem właścicielem a szarym klientem.

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stdanielo Zobacz posta
    O Szczecinie zapomnij, poza Fotojoker i Media Markt nie ma praktycznie nic, ale za to jest blisko do Berlina
    Fotojokera OIDP już nie ma...

  9. #9
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    44
    Posty
    855

    Domyślnie

    Fakt, Fotopajaca zlikwidowali z dnia na dzień. Jakiś rok temu. Klienci zostali poinformowani, że albo odbiorą sobie zdjęcia w Stargardzie, albo niech dzwonią i się umówią na odbiór w Szczecinie.

    Taki sam problem był ze sprzętem kupionym w Fotopajacu. Sam niestety z gwarancję musiałem się telepać z Polic do Stargardu, raz by zawieźć, raz by odebrać.

  10. #10
    Początki nałogu Awatar Misiaque
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    392

    Domyślnie

    Ciekawe, czy odbierając osobiście mamy wciąż prawo do zwrotu w ciagu 10 dni. Mnie to by bardzo urządzało, bo mógłbym spokojnie przetestować obiektyw, a do tego nie płacąc za przesyłkę zwrócić jeśli by mi nie odpowiadał. Niestety w Euro Tamrona akurat nie mają.

    Fotooptykę pamiętam jeszcze z Obrońców Stalingradu. C80, ile zapłaciłeś za obiektyw i aparat?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •