Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Gra ze snajperem w roli głównej.

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Nemeo
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Silesia
    Posty
    1 757

    Domyślnie Gra ze snajperem w roli głównej.

    Muszę kupić komuś na prezent urodzinowy grę, w której gracz wciela się w rolę snajpera, ale jako że nie jest to mój ulubiony rodzaj gier, nie mam zielonego pojęcia co kupić. Jaką grę byście polecali.

    Ps.

    Wiem że temat ten nie ma nic wspólnego z fotografią, ale proszę moderatorów o nie zamykanie tego wątku, gdyż jest on moją ostatnią deską ratunku.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar enter
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    wioskawawa
    Posty
    1 201

    Domyślnie

    Sniper Elite
    http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2264

    polecam głównie dlatego że dzięki dużym mozliwościom ustawień można z gry bardzo łatwej ustwić sobie bardzo trudną [oddech, głośność poruszania sie, poprawka na wiatr, grawitacja, widoczność]

    warto jeszcze rozważyć gierkę STALKER - tk to się pisało chyba, nie jest to stricte snajperka ale daje spore odwzorowanie rzeczywistości

  3. #3

    Domyślnie

    Ja polecam Battlefield 2, można być i snajper i mechanikiem, komandosem, sanitariuszem i jeszcze parę innych profesji, gra jest najlepsza w trybie online, zdobyte punkty nie przepadają, można zdobywać medale i awansować, odblokowywać nowe bronie. Generalnie zabawa na lata, sam gram już ok. roku i cały czas mi się podoba.

    http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=2943

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Wybacz ale jest mnostwo polskich i nie tylko portali, wortali, forow o grach komputerowych do znalezienia w google.pl, ktorych smialo mozesz uzyc jako ostatniej deski ratunku i masz wieksza szanse znalezc tam bardziej fachowa pomoc.
    Wpisalem w google "gra w snajpera" i znalazlem co najmniej 3 ciekawe propozycje juz na pierwszej stronie - powodzenia, google nie gryzie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •