Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: funkcja kamery internetowej

  1. #1
    zyke
    Guest

    Domyślnie funkcja kamery internetowej

    Przymierzam sie na wiosne do zakupu jakiegoś cyfraka i zbieram rózne informacje na ich temat.

    Ostatnio interesuje mnie coś takiego jak funkcja kamery internetowej. Pytanie jest więc następujące: jakie parametry techniczne aparatu cyfrowego świadczą o tym że może on również służyć jako kamerka internetowa? Czy jest to coś związane z optyką? wielkoscia matrycy? wyposazeniem dodatkowym? oprogramowaniem?

    Widziałem kiedys w jakims sklepie dosc tanie aparaciki (prawie zabawki) które niby mozna było stosowac jako kamerka internetowa ale ich parametry techniczne dla potrzeb fotografi były bardzo niskie. Ostatnio jednak w opisie Minolty Xt znalazłem info że posiada ona funkcję kamerki internetowej - a jest to już pod wzgledem jakości wykonywanych zdjec całkiem ciekawy model aparatu.

    Inne moje pytanie to jaka jest jakość obrazu uzyskanego z takiego aparatu-kamerki w porównaniu do typowej kamerki internetowej? Czy taki aparat-kamerka nadaje się do zastosowania w wideoczatach takich jak np na Onecie czy Interii? Czy stosowanie cyfraka jako kamerki bedzie miało wpływ na jego przyspieszone zuzycie - akumulator? matryca?

    Proszę o wszelkie informacje na nurtujący mnie temat. Kiedyś zapytałem o to samo w sklepie komputerowym oferującym także aparaty ale sprzedawca zdecydowanie nie był w temacie

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    O... nastepny...
    Chyba zaden Canon nie ma funkcji kamerki internetowej wiec... zly adres?

    (hint: to jest forum uzytkownikow Canona a nie forum fotografii cyfrowej)

    Na to pytanie moglbym czesciowo odpowiedziec, ale nie na tym forum (sproboj na grupie dyskusyjnej pl.rec.foto.cyfrowa ).

  3. #3
    zyke
    Guest

    Domyślnie

    Ha ha W takim razie proponuję zmienić na stronie głównej opis działu z: "OGOLNE-Sprzęt fotograficzny (inny): Dyskusje ogolne o aparatach i sprzecie innych producentow" na "OGOLNE-Sprzęt fotograficzny (inny): Dyskusje ogolne o aparatach i sprzecie innych producentow pod warunkiem że jest to CANON!"

    Pozdrawiam i dzięki za namiar na grupe dyskusyjną
    Zyke

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zyke
    Ha ha W takim razie proponuję zmienić na stronie głównej opis działu z: "OGOLNE-Sprzęt fotograficzny (inny): Dyskusje ogolne o aparatach i sprzecie innych producentow" na "OGOLNE-Sprzęt fotograficzny (inny): Dyskusje ogolne o aparatach i sprzecie innych producentow pod warunkiem że jest to CANON!"
    Good point... nie zauwazylem opisu 8) . Musze to skonsultowac z szefem

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Jeszcze na jeden temat sobie glosno omysle: czy "kamera internetowa" moze byc zaliczana do kategorii "sprzet fotograficzny" ? 8)

  6. #6
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zyke
    Ha ha W takim razie proponuję zmienić na stronie głównej opis działu z: "OGOLNE-Sprzęt fotograficzny (inny): Dyskusje ogolne o aparatach i sprzecie innych producentow" na "OGOLNE-Sprzęt fotograficzny (inny): Dyskusje ogolne o aparatach i sprzecie innych producentow pod warunkiem że jest to CANON!"

    Pozdrawiam i dzięki za namiar na grupe dyskusyjną
    Zyke
    Witam
    Ja nie wiem z czym wy macie problem - i nie wiem co ma wspolnego kamera internetowa z sprzetem fotograficznym - rownie dobrze mozemy zaczac rozmawiac o telewizorach i wszystkim innym co ma lcd

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •