Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Mały sukces hodowlany...

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar marta_o
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Okolice Warszawy
    Wiek
    47
    Posty
    43

    Domyślnie Mały sukces hodowlany...

    W końcu doczekałam się ... Urodził się mały, śliczny ogierek od klaczy, którą sprowadziliśmy specjalnie z za "wielkiej wody". Parę fotek na stronie http://www.stajniadabrowa.eu/zrebak.html
    Jakość nie najlepsza ale rączki mi się trzęsły z wrażenia, obiektyw zaparował, a jednocześnie musiałam się mamuśką i małym zająć. Te z wybiegu troszkę poruszone, to z wrażenia no i padał kapuśniaczek. Mamy nadzieję, że wyrośnie z niego zdrowy, zdolny sportowy koń

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    275

    Domyślnie

    Nareszcie coś ciekawego, może trochę błędów ale cały reportaż super, a potknięcia usprawiedliwione, chłodnym okiem takiego cuda oglądać się nie da .
    Mam nadzieję, że jeszcze czasem dasz go obejrzeć. Pracujesz w tej stadninie?

    Pozdrowienia, swnw.

  3. #3
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2004
    Wiek
    60
    Posty
    614

    Domyślnie

    fajny źrebak!, teraz masz temat do fotografowania na najbliższe dni (lata?):-)
    Ostatnio edytowane przez heniek ; 14-07-2007 o 07:11
    Heniek

  4. #4
    Dopiero zaczyna Awatar marta_o
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Okolice Warszawy
    Wiek
    47
    Posty
    43

    Domyślnie

    Ups... Z tymi błędami to dziś poprawię. Tekst szybko wpisywałam, na bieżąco. Troszkę nierówno jeszcze jest rozłożony tekst i zdjęcia ale wieczorkiem poprawię. W Stadnince nie pracuję, jakby to powiedzieć... To nasz wspólny mały ośrodeczek z pensjonatem dla koni. Stronę robiłam sama jako samouk, bez podstaw i wiedzy dlatego jeszcze nie jest dopracowana. Nie skończona, cały czas coś dorzucam. Fotogaleria jeszcze nie gotowa dlatego link do niej się nie otwiera.

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marta_o Zobacz posta
    W Stadnince nie pracuję, jakby to powiedzieć... To nasz wspólny mały ośrodeczek z pensjonatem dla koni.
    Oj co za skromnosc, nie ma sie co wstydzic i wystarczy napisac ze nie pracujesz a jestes wspolwlascicielka tej stadniny/tego osrodka .

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    275

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marta_o Zobacz posta
    Ups... Z tymi błędami to dziś poprawię. Tekst szybko wpisywałam, na bieżąco. Troszkę nierówno jeszcze jest rozłożony tekst i zdjęcia ale wieczorkiem poprawię. W Stadnince nie pracuję, jakby to powiedzieć... To nasz wspólny mały ośrodeczek z pensjonatem dla koni. Stronę robiłam sama jako samouk, bez podstaw i wiedzy dlatego jeszcze nie jest dopracowana. Nie skończona, cały czas coś dorzucam. Fotogaleria jeszcze nie gotowa dlatego link do niej się nie otwiera.
    Jestem pod wrażeniem i bardzo zazdroszczę. Mieć stadninę i to niekiepską (dalekie, pewnie kosztowne kontakty) to zapewne wspaniała historia. Jako samouk dobrze sobie radzisz .
    Czekam na dalsze zdjęcia malucha.

    Pozdrowienia, swnw.

  7. #7
    Dopiero zaczyna Awatar marta_o
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Okolice Warszawy
    Wiek
    47
    Posty
    43

    Domyślnie

    swnw - to nie stadnina. Ot taki niewielki ośrodek z paroma końmi. Takich olbrzymich nakładów finansowych to znowu nie trzeba, no chyba,że chcesz mieć coś wielkiego i z pompą ale takie miejsce nie ma wtedy klimatu. Na początek wystarczy kawałek ziemi, np. gospodarstwo rolne, a potem troszkę samozaparcia i samo idzie Wiesz, u nas jest tak bardzo po wiejsku i chcemy ten klimacik utrzymać. Jeszcze sporo pracy przed nami ale warto. No i ma się urocze tematy do fotografowania na miejscu :wink:

  8. #8
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    275

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marta_o Zobacz posta
    swnw - to nie stadnina. Ot taki niewielki ośrodek z paroma końmi. Takich olbrzymich nakładów finansowych to znowu nie trzeba, no chyba,że chcesz mieć coś wielkiego i z pompą ale takie miejsce nie ma wtedy klimatu. Na początek wystarczy kawałek ziemi, np. gospodarstwo rolne, a potem troszkę samozaparcia i samo idzie Wiesz, u nas jest tak bardzo po wiejsku i chcemy ten klimacik utrzymać. Jeszcze sporo pracy przed nami ale warto. No i ma się urocze tematy do fotografowania na miejscu :wink:
    I o tym myślałem pisząc, że zazdroszczę. Parę koni to stadninka? . Powodzenia, cieszę sie, że jeszcze tacy ludzie jeszcze istnieją, choć spotkać ich niełatwo. Czekam na dlasze zdjęcia malucha.

    swnw

  9. #9
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swnw Zobacz posta
    I o tym myślałem pisząc, że zazdroszczę. Parę koni to stadninka? .
    Ogólnie stadnina w tym kontekście, to miejsce gdzie się tylko hoduje konie (w celu sprzedaży).
    Inaczej jest to zwyczajnie stajnia i tzw. pensjonat dla koni (jeśli trzyma się konie innych ludzi)
    /me trochę siedzący w temacie (ale tylko fotograficznie, bo konie zupełnie mnie nie pociągają :-)

    A tak w ogóle, to już mi się to podoba:
    SAL HIGHBROW :-)
    Ostatnio edytowane przez sal ; 16-07-2007 o 22:44
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


  10. #10
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sal Zobacz posta
    Ogólnie stadnina w tym kontekście, to miejsce gdzie się tylko hoduje konie (w celu sprzedaży).
    Inaczej jest to zwyczajnie stajnia i tzw. pensjonat dla koni (jeśli trzyma się konie innych ludzi)
    A zajrzales na www? W tym kontekcie to docelowo lokalizcja Marty bedzie stadnina jakby sie upierac przy definicji 'slownikowej' .
    (znaczy chodzi mi o podstrone 'sprzedaz koni' bedaca w przygotowaniu)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •