Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Słabo mi...

  1. #1

    Domyślnie Słabo mi...

    Powiem szczerze. Słabo mi. Słabo mi jak czytam ludzi którzy o swoich zdjęciach piszą:
    pseudo reporterka
    pare gniotow a'la zdjecia
    Moje nieporadne próby
    moje Gnioty
    Nowe-stare gniotki

    Skoro wiesz, że to gniot to po co pokazywać go innym. No jeśli jest ktoś masochistą to potrafię to zrozumieć, jak również pewnego rodzaju kokieterię. Zastanawiam się tylko po co?
    Ostatnio edytowane przez thinredline ; 03-07-2007 o 17:28

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    41
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    a zaglądałeś do tych galerii ??
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thinredline Zobacz posta
    Powiem szczerze. Słabo mi. Słabo mi jak czytam ludzi którzy o swoich zdjęciach piszą:
    pseudo reporterka
    pare gniotow a'la zdjecia
    Moje nieporadne próby
    moje Gnioty
    Nowe-stare gniotki

    Skoro wiesz, że to gniot to po co pokazywać go innym. No jeśli jest ktoś masochistą to potrafię to zrozumieć, jak również pewnego rodzaju kokieterię. Zastanawiam się tylko po co?
    Bo ktoś tak zdecydował napisać o swoich zdjęciach i tyle, każdy ma do tego prawo. Ale żeby od razu wątek zakładać? Mi tam to nie przeszkadza.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Jak dla mnie tacy ludzie po prostu maja dystans do swoich prac, wiedza ze nie sa na wysokim poziomie, ale mimo to chcieliby aby ktos je ocenil. W koncu sam swoich zdjec ocenic nie dasz rady (a przynajmniej ja nie potrafie spojrzec na swoje wypociny z dystansem i stwierdzic co jest nie tak a co jest w porzadku).
    Ostatnio edytowane przez sniper88 ; 03-07-2007 o 18:08
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  5. #5
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Mattnick ma rację, to że ktoś ma takie a nie inne poczucie humoru determinujące specyficznie autoironiczne spojrzenie na własne zdjęcia to nie powód do rozdzierania szat.

    P.S. Wątek proponuję zamknąć albo przenieść do pralni, tak na wszelki wypadek ;-)
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mattnick Zobacz posta
    a zaglądałeś do tych galerii ??
    Owszem. Niektore mi sie podobaja.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez stdanielo Zobacz posta
    Bo ktoś tak zdecydował napisać o swoich zdjęciach i tyle, każdy ma do tego prawo. Ale żeby od razu wątek zakładać? Mi tam to nie przeszkadza.
    Jak hyde park to hyde park.
    Każdy pisze co mu na sercu leży :neutral:
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez sniper88 Zobacz posta
    Jak dla mnie tacy ludzie po prostu maja dystans do swoich prac, wiedza ze nie sa na wysokim poziomie, ale mimo to chcieliby aby ktos je ocenil. W koncu sam swoich zdjec ocenic nie dasz rady (a przynajmniej ja nie potrafie spojrzec na swoje wypociny z dystansem i stwierdzic co jest nie tak a co jest w porzadku).
    OK. Tylko gniot ma od razu pejoratywne zabarwienie.
    To że ktoś umieszcza zdjęcia aby bardziej doświadczeni powiedzieli co robi źle jest jak najbardziej wskazane. Po to jest między innymi forum.
    Ostatnio edytowane przez thinredline ; 03-07-2007 o 19:04 Powód: Automerged Doublepost

  7. #7
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Koszalin i okolice
    Wiek
    45
    Posty
    856

    Domyślnie

    no i .... ???

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Mattnick ma rację, to że ktoś ma takie a nie inne poczucie humoru determinujące specyficznie autoironiczne spojrzenie na własne zdjęcia to nie powód do rozdzierania szat.

    P.S. Wątek proponuję zamknąć albo przenieść do pralni, tak na wszelki wypadek ;-)
    spox :-D

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thinredline Zobacz posta
    OK. Tylko gniot ma od razu pejoratywne zabarwienie. To że ktoś umieszcza zdjęcia aby bardziej doświadczeni powiedzieli co robi źle jest jak najbardziej wskazane. Po to jest między innymi forum.
    Ale dzieki temu w tak zatytulowanym watku nie zrobi sie dyskusja jak chociazby w "Wakacje z Mk III"
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sniper88 Zobacz posta
    Ale dzieki temu w tak zatytulowanym watku nie zrobi sie dyskusja jak chociazby w "Wakacje z Mk III"

    coz za zlosliwosc
    moze chodzlo po prostu o wakacje z Markiem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •