Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Jak bardzo uważać na sprzęt - Bułgaria

  1. #1
    Bywalec Awatar drJolo
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    105

    Question Jak bardzo uważać na sprzęt - Bułgaria

    No właśnie, czy ktoś wakacjował sie w Bułgarii i ma jakieś spostrzeżenia/uwagi na temat jak bardzo cudze klei się tam innym do rąk? Czy np można zostawić plecak na plaży i iść się popluskać, czy komuś zginęło coś z pokoju, etc...
    jest tak nudno, że zaczyna to być ciekawe...

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drJolo Zobacz posta
    Czy np można zostawić plecak na plaży i iść się popluskać, czy komuś zginęło coś z pokoju, etc...
    Pytasz na powaznie? Nie wyobrazam sobie na zadnej plazy naszego globu pozostawienia plecaka wartego często fortune ot tak sobie na ręczniku i beztrosko sie kąpać.

  3. #3
    Uzależniony Awatar FOTOGRAF
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Holandia, Polska
    Wiek
    33
    Posty
    762

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drJolo Zobacz posta
    Czy np można zostawić plecak na plaży i iść się popluskać, czy komuś zginęło coś z pokoju, etc...
    Nikon Lowepro Zeiss Tamron Sigma Sony VAIO Manfrotto i duzo innych dupereli
    Canon? moze niedlugo!

  4. #4
    Bywalec Awatar drJolo
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    105

    Domyślnie

    Pytanie było jak w temacie, a czepiacie się przykładów. Plecak zostawiałem na plaży np w Skandynawii i Chorwacji i nic nie było ruszone.
    Znajomi też tak robili
    To że sami jesteśmy jacy jesteśmy nie oznacza że wszyscy tacy są
    Ostatnio edytowane przez drJolo ; 03-07-2007 o 11:00
    jest tak nudno, że zaczyna to być ciekawe...

  5. #5

    Domyślnie

    a potem pojawiaja sie ogloszenia ze uradziono sprzet niestety wole dmuchac na zimne , na plaze ide sie kapac i opalac albo ide robic zdjecia , podrozuje motocyklem od 8 lat po kraju i swiecie narazie wiem ze kaski mozna zostawic w Polsce bez obaw

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar tpop
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    1 465

    Domyślnie

    w okresie urlopowym w w tych raczej cieplejszych krajach na kazdej plazy jest taka roznorodnosc narodowa ze dziwie sie ze w ogole przyszlo Ci do glowy pozostawienie plecaka na reczniku. To ze nikt Ci nie podpieprzyl plecaka w Chorwacji nie oznacza ze ten kraj nie zna pojecia zlodziej. Pietnastu innym osobom nic nie zginie a tobie ukradną i będziesz mogł miec pretensję do siebie.

  7. #7
    Bywalec Awatar mruczek
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bańska Bystrzyca, Słowacja
    Wiek
    40
    Posty
    240

    Domyślnie

    Całe życie można przechodzić na pasach pod własnym domem, a pewnego dnia auto Cię ********nie...

    Dwa tygodnie temu wróciłem z Bułgarii i z Rumunii. Jechałem z obawami,że wywołam sensację chodząc z aparatem narażając się tym samym na niepotrzebne sytuacje. Okazało się zupełnie inaczej. Sofia, Plovdiv, V. Turnovo, Warna, Złote Piaski. Taką trasę pokonałem śpiąc w namiocie przy drodze. Żadnego problemu.
    Potem w Rumunii było tak samo, centrum Bukaresztu, Silistra... z większą swobodą chodziłem z aparatem niż na Śląsku. Tu za cholerę nie przeszedłbym sie na plener z aparatem w dłoni.

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar liquidsound
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    40
    Posty
    1 956

    Domyślnie

    Jezeli chodzi o zlodzieji to uwazajcie na kieszonkowcow, rozboje sie raczej nie zdarzaja.
    1Dx, 5D III, 33, 650, 20 2.8 , 24L, S35 1.4, 50L, 85L II, C70-210 3.5-4.5, 600EX-RT, 580EX,
    Było: 1Ds mk II, 1D mk III, 6D, 5D, 40D,600D, 350D, Z16 2.8, 24L II, 35L, 85 1.8, 50 1.4, 24-70L II, 24-70L, T28-75, 28 1.8, 35 2.0, T S-M-C 50 1.4., 430EX II

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mruczek Zobacz posta
    Potem w Rumunii było tak samo, centrum Bukaresztu, Silistra... z większą swobodą chodziłem z aparatem niż na Śląsku. Tu za cholerę nie przeszedłbym sie na plener z aparatem w dłoni.
    acha, polecam ci wizytę w Karpatach Rumuńskich, zwłaszcza gdy wejdziesz do jednej z licznych wiosek cygańskich. Wolałbyś jednak myślę być na Śląsku..
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  10. #10
    Bywalec Awatar mruczek
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bańska Bystrzyca, Słowacja
    Wiek
    40
    Posty
    240

    Domyślnie

    Nie wiem co gorsze, naprawdę. Romska wioska w Rumunii czy Chorzów Batory, Załęże w Katowicach lub "baraki" w Sosnowcu.

    A w Karpatach byłem, dwa dni zajęło mi pokonanie trasy z Bukaresztu do Aradu przez Pitesti, Sibiu i Devę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •