...polowa to zasluga Photoshopa, ale i tak jestem pod wrazeniem:smile:
link
To są prace Marcina Stawiarza z Częstochowy (http://stawiarz.com). Ma też profil na plfoto.com
post processing na poziomie, no i ma swój styl.
Marcin ma swietne oko i prace. Odkrylem jego zdjecia na plfoto i jestem pod wrazeniem.
Zdarzaja sie troche gorsze, ale w sumie bardzo dojrzała fotografia. I to mnie w niej pociąga.
Racja iczek. Miał też fajne koncertówki, takie jak lubię.
Oko moze i owszem, niektore jego prace uwazam za naprawde niezle. Ale wiekszosc bez PSa nie byla by tym co jest co mi sie osobiscie nie podoba. Nie lubie az tak PSutych zdjec.
a mnie się kadry i tematy podobają, a także klimat dodatkowo podkreślony przez post-processing. To nie są zdjęcia "wiernie" oddające rzeczywistość lecz pewna wizja fotografa-artysty i mi się podoba to co widzi Marcin.
dla mnie tez te prace są dobre pod względem graficznym, ale nie są dla mnie fotografią dla prac tak bardzo dotkniętych PSem powinien być osobny dziął graficzny takie jest moje zdanie osobiste. Ja tez robie różne udziwnienia w psie lecz nie nazywam tego fotografią tylko grafikapewnie wielu by sie ze mna zgodziło