Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: CANON OFERUJE 100MB na zdjecia???

  1. #21
    Początki nałogu Awatar alahari
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    No prosze, widze rozwój

  2. #22
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    Ala nawet nie wiesz jak mi sie przykro zrobilo jak tak napisalas...to zabolalo bardzo..ale wiem zasluzylem sobie..PRZEPRASZAM CIE!!!..obiecuje ze juz sie tu wiecej nie pojawie..wstyd mi po prostu POZDRAWIAM!!! i juz nie daje lola bo wiem ze ich nie lubisz dam Twoje twisty-diabełki..robie to tylko z szacunku do Ciebie Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!!!
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  3. #23
    Początki nałogu Awatar alahari
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    Ala nawet nie wiesz jak mi sie przykro zrobilo jak tak napisalas...to zabolalo bardzo..ale wiem zasluzylem sobie..PRZEPRASZAM CIE!!!..obiecuje ze juz sie tu wiecej nie pojawie..wstyd mi po prostu POZDRAWIAM!!! i juz nie daje lola bo wiem ze ich nie lubisz dam Twoje twisty-diabełki..robie to tylko z szacunku do Ciebie Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam!!!
    Nie wiem czy piszesz szczerze- chciałabym... Nie musisz znikac- wiesz, jakie zasady obowiazuja i trzeba sie ich trzymac. Dostałes kilka razy upomnienie, ale z poprawa cos cieniutko.. Ja do Ciebie nic bym nie miała, gdybyc okazał ciut szacunku innym... Traktuj innych tak, jakbys chciał, aby Ciebie traktowano.
    Pozdrawiam i zycze miłej nocki...

  4. #24
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    dziękuję przemyśle to co napisałas...nie wiem czy bede potrafil sie zmienic..ja mama straszne fazy i jutro moze znowu mi odbic wiec napisze cos Ala jestes inteligentna dziewczyną i dziekuje za okazane mi zrozumienie oraz pokazanie mi miejsca w szyku...przepraszam za to co napisałem o Tobie i innych to było spowodowane chwilowym(?) gniewem i zastojem moich szarych komóreczek(a co ja tez mam ich kilka :wink: )..nie sądze abym juz tutaj wrócił a nawet jeśli to i tak mnie wywalą..no ale zasłużylem sobie..sam sobie nawarzyłem piwa i zasługuje na wszelkie konsekwencje swojego zachowania...żałuje że nie wpadlismy na siebie wczesniej..i tym miłym akcentem mówie..DO ZOBACZENIA(mam nadzieje)Trzymaj sie cieplutko :*
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  5. #25
    Początki nałogu Awatar alahari
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    343

    Domyślnie

    Było mi bardzo miło gryźć sie z Toba, zwłaszcza zem ostatnio nie w humorze - fajnie ze byłes po reka :wink:
    Pozdrówki i wróc kiedyś- tylko badz juz taki jaki jestes teraz (czyli ok) :wink:

  6. #26
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    no ale zdjecie jest czarnobiale
    Chyba masz cos nie tak z monitorem bo zdjecie jest brazowo-biale (fachowo: sepia) a nie czarnobiale.

  7. #27
    znafca
    Guest

    Domyślnie

    Vitez ale Ci sie dostało widze No ale musze przyznać że faktycznie jestes podobny do Sebastiana z baru..z wygladu na pewno a z charakteru...nie wiem nie znam Cie ale widze ze jestes impulsywny A tak swoją drogą w sepii najlepiej sie wychodzi na fotach wiec sie nie dziwie że ją zastosowałeś POZDRAWIAM

  8. #28
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez znafca
    Vitez ale Ci sie dostało widze No ale musze przyznać że faktycznie jestes podobny do Sebastiana z baru..
    O, kolega alien wrocil... jako jedyny chyba ogladasz bar bo ja nie znam tego Sebastiana wiec sie nie wypowiem na temat podobienstwa.

    POZDRAWIAM
    Przypomina wam to czyjs styl wypowiedzi? Takie konczenie kazdego posta?

  9. #29
    znafca
    Guest

    Domyślnie

    Wam?..o przepraszam ja jestem bezpartyjny

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •