Strona 49 z 150 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1497

Wątek: Mój zestaw...

  1. #481
    Bywalec Awatar GoTo
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Ząbki, mazowieckie
    Posty
    163

    Domyślnie

    Witam,
    300D mam od kilku dni i w zasadzie niespecjalnie mam się czym chwalić (a to przeca wątek do chwalenia się jest ), a już po przedpiścy to wogóle... tylko się załamać

    Moje zabaweczki:
    300D srebrny + kit 18-55
    Tamron AF 75-300 F/4-5,6
    Speedlite 420EX
    ... i tyle :sad: a, jeszcze jakieś filtry, kilka kart, wszystko to w torbie Lowepro Nova 3 AW (trochę na zapas) i jakiś stary beznadziejny (bardziej bujany niż koń na biegunach ) statyw Velbon, a no i jeszcze Helios z pierścieniami i Zenitem 11

    Następne będą 50/1.8 i coś 28-75 (zapewnewne "legendarny" i szeroko polecany Tamron) i potem już dłuuugo nic... no chyba że wygram w totka
    Nie mogę się tylko zdecydować w jakiej kolejności, ale to raczej problem egzystencjalny, ech...
    EOS 300D UnD | Tokina AT-X 270 AF Pro II 28-70 f/2.6-2.8 | Canon EF 50 f/1.8 II | Tamron 75-300 f/4-5.6 LD | Sigma 18-125 f/3.5-5.6 DC
    Speedlite 420EX +Omni-Bounce | Lowepro SlingShot 200 AW | Hama Star 63 | karty Kingston
    Zenit 11 | Helios 58 f/2 + pierścienie makro

  2. #482
    Zablokowany Awatar Fotonal
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    W-wa, Floryda
    Posty
    24

    Domyślnie

    W sumie to jak w podpisie +
    do noszenia uzywam LowePro Mini Trekker (taki sobie)
    i Beseler Sedona 900 (plecak marzenie, niestety troszke przymaly na to co mam).
    Przenosne studio fleszowe Honeywell (3 szt), dziesiatki roznistych filtrow, i cala kupa fotobadziewia - ksiazke mozna by napisac zamiast listy

  3. #483
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    No to dokleiłem ostatni element domowego ołtarzyka... Pewnie teraz dopiero się posypią gromy od różnych ekrów, że "taki sprzęt full wypas a zdjęcia jak z A40" ;-)

  4. #484
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    No to dokleiłem ostatni element domowego ołtarzyka... Pewnie teraz dopiero się posypią gromy od różnych ekrów, że "taki sprzęt full wypas a zdjęcia jak z A40" ;-)
    Muflon, Gratulacje!

  5. #485
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    No to dokleiłem ostatni element domowego ołtarzyka... Pewnie teraz dopiero się posypią gromy od różnych ekrów, że "taki sprzęt full wypas a zdjęcia jak z A40" ;-)
    Nie rozmawiam z Tobą od dzisiaj. Nie dość, że nic nie powiedział, to kupił to... coś. W niedzielę się lepiej mi na oczy nie pokazuj (a będę mógł Cię dotknąć chociaż?
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


  6. #486
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    No to dokleiłem ostatni element domowego ołtarzyka... Pewnie teraz dopiero się posypią gromy od różnych ekrów, że "taki sprzęt full wypas a zdjęcia jak z A40" ;-)
    Teraz proszę o obiektywne testy AF!
    Aha, bym zapomniał - wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

  7. #487
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Hmm, nie ukrywam, że AF już testowałem ;-) No i upadła moja teoria o walniętym 17-40 (dzialal idealnie z 10D, o którym wiedziałem, że wymaga kalibracji, a z 20D był trochę BF). Upadła, bo wszystkie 6 szkieł z jedynką ostrzy w punkt. Oj, i to jak ostrzy

  8. #488
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    fafa
    Posty
    755

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Hmm, nie ukrywam, że AF już testowałem ;-) No i upadła moja teoria o walniętym 17-40 (dzialal idealnie z 10D, o którym wiedziałem, że wymaga kalibracji, a z 20D był trochę BF). Upadła, bo wszystkie 6 szkieł z jedynką ostrzy w punkt. Oj, i to jak ostrzy
    i to jest to co chcialem uslyszec... :-)
    gra i buczy bebop

  9. #489
    Pełne uzależnienie Awatar Nemeo
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Silesia
    Posty
    1 757

    Domyślnie

    Muflon, gratuluje sprzętu i wyrozumiałej żony.

  10. #490
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    947

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeo
    Muflon, gratuluje sprzętu i wyrozumiałej żony.
    E tam sprzętu. Żony mu głównie gratuluj Reszta, to efekt wtórny :P No to może mi się w końcu uda kupić 70-200 *chlip*
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


Strona 49 z 150 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •