Zobacz wyniki ankiety: Jakiego systemu używasz?

Głosujących
170. Nie możesz głosować w tej sondzie
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86

Wątek: Windows, MacOS, Linux... inne?... Czego używacie?

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar Nemeo
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Silesia
    Posty
    1 757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Kiepsko dbasz o system.
    Win ME ~3 lata (2002-2005), Win 2000 Pro ~2 lata (2005-2007)
    Ten jeden rok bez stawiania systemu, to miałem na myśli sprawnie i szybko działający komputer.
    Ja też mogę mieć windowsa 5 lat bez jakiegokolwiek formatu, tylko że między otwarciem jednego okna i drugiego, będę miał czas na zrobienie sobie kawy i wypicia jakiegoś piwka.

  2. #22
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Józefów
    Posty
    610
    Pozdrawiam, Tomek
    Canon LS-120PC II

  3. #23
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tmaciak Zobacz posta
    Chodzi Ci o te balonikowe chmurki? Bo to jest wyłączalne... a okienko autouruchamiania to nawet lubię, podłączają się tam wszystkie opcje i wystarczy wybrać z listy i zatwierdzić...
    Chodzi mi wlasnie o okienko autouruchamiania... ale kiedys je zwalcze. Chmurki od razu poszly sie kochac .


    Cytat Zamieszczone przez Nemeo Zobacz posta
    Ten jeden rok bez stawiania systemu, to miałem na myśli sprawnie i szybko działający komputer.
    Ja też mogę mieć windowsa 5 lat bez jakiegokolwiek formatu, tylko że między otwarciem jednego okna i drugiego, będę miał czas na zrobienie sobie kawy i wypicia jakiegoś piwka.
    Ano widzisz... a u mnie jak tylko zaczyna odrobinke zwalniac to laduje na warsztacie i zaraz z powrotem dobrze smiga. Czyli czasy ktore podalem to szybko i sprawnie dzialajacy komputer. I o system i o sprzet trzeba czasem zadbac po prostu. W obudowe sprezone powietrze a w system rozne registry/system cleanery/tunery.

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    41
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    no...tunery . Kiedyś sobie zapodałem taki od wujka billa z M$...miał podczas uruchomienia zbadać jak najlepiej poustawiać ładujące się sterowniki, zeby system szybciej się bootował...komp nie wstał a windows się wysypał
    Teraz mam ubuntu i po podłączeniu np. czytnika z kartą z aparatu po chwili bez żadnych dymków popupów okienek i innych baloników pojawia mi się skrót na pulpicie do urządzenia
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  5. #25
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    37
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Po jaka cholere informuje mnie "wlasnie podlaczyles to i to na USB, co z tym chcesz zrobic?" przeciez wiem co podlaczam i co chce z tym zrobic , no ale glowna grupa docelowa XP chyba nie wie co podlacza i co z tym moga zrobic na to wyglada
    Vitez, bo to amerykanie dla swoich pobratymców wymyślili
    A w Viscie to jest jeszcze gorzej, bo tam to okienka wyskakują nawet wtedy kiedy nic nie robisz ;D
    Ślubna
    No i niestety N.

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    41
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    Boże ... ale Wy macie problemy... a co tam ma wyskakiwać ?? Drzwi ?? Przecież to WINDOWS
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  7. #27
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mattnick Zobacz posta
    no...tunery . Kiedyś sobie zapodałem taki od wujka billa z M$
    Czyli wybrales najgorsze mozliwe zrodlo. Jak myslisz czemu zapore Windows mam wylaczona a i Windows Defendera wywalilem w cholere?


    Cytat Zamieszczone przez mattnick Zobacz posta
    Boże ... ale Wy macie problemy... a co tam ma wyskakiwać ?? Drzwi ?? Przecież to WINDOWS
    Proste - nic nie ma wyskakiwac.
    Nieswiadomym uzytkownikom Windows to ja sie dziwie - patrzac na ich potrzeby (internet, muzyka, filmy, dokumenty, zdjecia z wakacji, czasem jakies gry - te najbardziej reklamowane i tak maja wersje na Maca) i frustracje zwiazane z problemami komputerowymi - czemu nie kupia sobie Maca?
    Swiadomi uzytkownicy Windows to tacy troche pracusie-masochisci, grzebia w PC i w systemie by sobie toto dostroic do wlasnych potrzeb, mniej wiecej jak tuningowcy samochodowi (nie mowie o dresomilosnikach spoilerow a tych co grzebia w silniku i komponentach wewnetrznych by dostosowac miodnosc samochodu do swoich wymagan).

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    3 053

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Chodzi mi wlasnie o okienko autouruchamiania... ale kiedys je zwalcze.
    Ja wyłączam korzystając z Tweak UI (PowerToys z MS). Nie zauważyłem skutków ubocznych, a program pozwala ustawić też kilka innych drobiazgów.
    EOS - conditio sine Kwanon...

  9. #29
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    37
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Chodzi mi wlasnie o okienko autouruchamiania... ale kiedys je zwalcze
    Dawno, dawno temu wyłączyłem ten bubel. Tyle tylko, że to było dwa lata temu i teraz nie pamiętam gdzie to się grzebało. Jak sobie przypomnę, to dam znać.
    Ślubna
    No i niestety N.

  10. #30
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Józefów
    Posty
    610

    Domyślnie

    Następna ciekawostka: http://www.apple.com/safari/
    Pozdrawiam, Tomek
    Canon LS-120PC II

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •