Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 197

Wątek: Sprzedawca z Allegro "Gandini " proszę o opinie

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    33

    Domyślnie Sprzedawca z Allegro "Gandini " proszę o opinie

    Witam
    To mój pierwszy post na tym forum chciałbym sie przywitać i zasięgnąć opinii o sprzedawcy z allegro GANDINI , jeśli ktoś u niego kupował i móglby podzielić sie swoimi doświadczeniami byłbym wdzięczny.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Bywalec Awatar brylas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    50
    Posty
    127

    Domyślnie

    witaj
    ja u niego co prawda nie kupowałem ale 1189 pozytywnych opini o nim to mało?

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Wejdź Pan na: http://canon-board.info/showthread.php?t=481

    i w opcji 'przeszukaj ten wątek" daj: Gandini

    Wyskoczy Ci parę postów gdzie są informacje na jego temat.

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    33

    Domyślnie

    Wszystko to wcześniej przeczytałem ale z tego względu że wpisy były z przed roku czy dwóch to wolę zapytać o aktualne "wrażenia" bo to różnie bywa. Natomiast jeśli chodzi o te pozytywy na allegro (ponad 1000 ) to dotyczą sprzedaży filtrów i pędzelków wiec nie są miarodajne chociażby w kwestii załatwiania jakichkolwiek spraw reklamacyjnych , a przy zakupie sprzętu za ponad 10000 zl to jest ważna rzecz.

  5. #5

    Domyślnie Gandini - POLECAM!!!

    Witam,
    rozmawialem z Panem Slawkiem kilkukrotnie, radzilem sie na temat sprzetu i za kazdym razem otrzymywalem rzeczowa odpowiedz. Zawsze konkretnie i na temat i co najwazniejsze wszelkie kontakty utrzymywane na kolezenskim poziomie. Jesli chodzi o zakupy u tego allegrowicza to kupilem filtr UV, a obecnie dogadujemy zakup lampy 580EXII - z cala odpowiedzialnoscia moge POLECIC - perfekcyjny kontakt i natychmiastowa wysylka (mozliwosc wysylki ubezpieczonej - kurierem).
    Pozdrawiam.

  6. #6
    Początki nałogu Awatar Fan nr 1
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Bielsko Biała
    Wiek
    52
    Posty
    284

    Domyślnie

    Rok temu kupowałem u Gandiniego 350D cała transakcja przebiegła OK. Odbiór osobisty Puszke mogłem testować do woli. Do wykorzystania podczas testów był statyw, komp, monitor. Ogólnie -polecam

    P.S Sprzedawca zadbał tez o mur ceglany za oknem do testowania ostrości obiektywu i niebieskie niebo, niezbędne jak wiadomo do testowania szumów
    ;-)

    P.S II Przed zakupem czytałem komentaże do jego aukcji i w którymś pozytywie za pędzelek czy bateryjkę jakiś zbyt szczery klient napisał, że transakcja bez zastrzeżeń body dotarło na czas :-)
    Ostatnio edytowane przez Fan nr 1 ; 03-06-2007 o 23:18

  7. #7
    Bywalec Awatar Bonczar
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Krosno/Rzeszów
    Wiek
    36
    Posty
    128

    Domyślnie

    Witam,
    Ja kupowałem ostatnio u niego -> końcówka marca, 350D i polecam w 100%, wszystko było tak jak uzgadnialiśmy na gg. Polecam
    Canon EOS 40D|| 5D MK2 || 17-55 2.8 IS || 50 1.4 ||70-200 4L|| 430EX

  8. #8
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Suwałki
    Posty
    144

    Domyślnie

    Kupowałem rok temu obiektyw 50mm canona, dwa dni i obiektyw był u mnie, polecam

  9. #9

    Domyślnie

    Tamrona 17-50 bralem u gandiniego, a ze z mojej strony nie bylo mozliwosci odbioru osobistego to poprosilem o sample w rawach na podanych przezemenie ogniskowych i przyslonach, a w dodatku gandini zapewnil ze jezeli cos nie bedzie gralo z moim body(20d) to pomio tego ze u niego na 30d jest ok to wymieni na inny, jednak wszytsko jest ok i pieknie dziala do dnia dzisiejszego.

  10. #10
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Opolskie
    Posty
    160

    Domyślnie

    Gosciu w porządku i idzie na rękę. Zależy mu aby klient był zadowolony. Brałem u niego Fuji F31fd

Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •