Strona 9 z 65 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 643

Wątek: Fotografia ślubna - jak zacząć?

  1. #81
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Możesz się bać tego kolesia któremu chcesz podebrać klientów.
    Od poprzebijanych opon pod kościołem po rozmowy z łysymi panami .
    Cytat Zamieszczone przez ripek Zobacz posta
    A już dziurawienie opon to jakiś inny, zły, świat.
    [OT]
    Sorry że OT ale widzisz, ale to najbardziej realny świat niestety i spotkanie z tym światem może być bardzo brutalne i bardzo nieprzyjemne.. ja zupełnie przypadkiem w piątek się z tym światem dotychczas zupełnie obcym zetknąłem - zepsuł mi się samochód którym jeżdzę od ponad roku (z naklejkami firmowymi), a że byłem potrzebujący (dzieci trzeba było do dziadków zawieźć) wziąłem inne auto firmowe oklejone dużo bardziej, z kogutem z reklamą firmy itp (normalnie trzymane pod nadzorem).. około 21:30 postawiłem pod blokiem na "moim" miejscu gdzie zwykle parkuję.. o 4 rano budzi mnie telefon - okazało się że samochód w srodku cały spalony - straż twierdzi że prawie na 100% podpalenie.. nie spalił się doszczętnie bo akurat koleś z bloku obok o 3:15 na ryby wychodził i zauważył..
    Więc Vitez niestety ma rację, trzeba przewidywać wszystkie ewentualności..
    Sorry za OT ale taka mnie refleksja naszła.. nie wiem kto i dlaczego to zrobił ale..
    [/OT]

    Co do zdjęć Kaliny to są super - i doskonale po nich widać że żadne fpsy i inne "tentegesy" nie zastąpią po prostu talentu i wrażliwości i umiejętności postrzegania świata
    Ostatnio edytowane przez arturs ; 15-07-2008 o 21:37
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  2. #82
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Przykro mi, niefart.
    Tylko nie do końca wiem czym zawiniłeś? Stanąłeś komuś na miejscu parkingowym?

    Odnosząc to do wątku - są dwa rodzaje parkingów
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  3. #83
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ripek Zobacz posta
    Przykro mi, niefart.
    Tylko nie do końca wiem czym zawiniłeś? Stanąłeś komuś na miejscu parkingowym?

    Odnosząc to do wątku - są dwa rodzaje parkingów
    Żebym to ja wiedział komu.. podejrzewam że to raczej był atak nie na mnie bo raczej nikomu nie wadzę, poza tym to był samochód którym normalnie nie jeżdzę tylko auto wzięte z parkingu firmowego na czas naprawy mojego więc raczej nikt nie wiedział że tam będzie stało.. raczej "atak" na auto firmowe bo firma spora, znana i akurat komuś mogło "przeszkadzać", a stałem tam gdzie od paru lat staję swoim samochodem.. generalnie piszę tylko że niestety jak nawet nieświadomie nadepniesz komuś "na odcisk" to trzeba się liczyć z takimi różnymi rzeczami o których Vitez pisał niestety.. każdy tysiąc który ty zarobisz to nie zarobi ktoś inny, a jak uzbiera się tych tysięcy trochę to już może budzić różne emocje, zwłaszcza na lokalnych niedużych rynkach gdy konkurencja usłyszy że ".. Pan Ripek to bierze mniej i jest lepszy od pana.."..
    Pozdr
    Ostatnio edytowane przez arturs ; 15-07-2008 o 22:06
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  4. #84
    Coś już napisał Awatar Martins
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    46
    Posty
    62

    Domyślnie

    Kalina, widać dokładnie, że swój styl, klimat zdjęć i spojrzenie na foto ślubne miałaś już od tego Olka. I tym Olkiem swój pierwszy ślub zrobiłaś lepiej niż nie jeden zawodowiec z 25-letnim stażem.
    www.marcinkowalczyk.com
    www.marcinkowalczyk.com/blog
    FF, Crop, parę szkiełek i dwie lampy

  5. #85
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    ".. Pan Ripek to bierze mniej i jest lepszy od pana.."..
    Tylko druga część zdania się zgadza, przynajmniej u mnie w okolicy ;p
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  6. #86
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martins Zobacz posta
    Kalina, widać dokładnie, że swój styl, klimat zdjęć i spojrzenie na foto ślubne miałaś już od tego Olka. I tym Olkiem swój pierwszy ślub zrobiłaś lepiej niż nie jeden zawodowiec z 25-letnim stażem.
    Przy okazji niektórym pyszałkowatym fotografom, którzy już po dwóch sezonach myślą że są absolutnie najlepsi pokazała jak (zdjęcie nr 2) robi się równowagę na przechylonym kadrze...

  7. #87
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    35
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Ales ty zaczepna bestia MMM, oj nie dziwie sie ze ciagle jakies wojenki z Toba w roli glownej powstaja...

    A o zdjeciach Kaliny to nawet nie ma co sie rozwodzic, wszystko jest oczywiste - top3 Polski i wzor do nasladowania dla dziesiatek/setek "mlodych" fotografow.

  8. #88

    Domyślnie

    Ja mam o tyle szczęście, że u Mnie niebezpiecznie to tylko Wtedy gdy ktoś odbiera zdjęcia, Warszawa -Praga Blisko Ciężka- okolica Dresowo-Folklorowa. 10 min trwało odbieranie, a tu brak radia, i 4 opon samochód zdemontowany w szybkości migawki mojego Canona 350 pozdrawiam Parę, której fotki zrobiłem za free w prezencie

  9. #89
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Przy okazji niektórym pyszałkowatym fotografom, którzy już po dwóch sezonach myślą że są absolutnie najlepsi pokazała jak (zdjęcie nr 2) robi się równowagę na przechylonym kadrze...
    że dołem sukni? bo jeśli nie to ja nie rozumiem a jestem ciekawa.
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  10. #90
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    574

    Domyślnie

    chyba pochyloną głową, ale ja się nie znam
    350D

Strona 9 z 65 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •