tez zamierzam to przetestowac w terenie, ciaganie wszedzie duzego zestawu oswietleniowego nie zawsze wchodzi w gre wiec to rozwiazanie dla ludzi takich jak jamam nadzieje ze zestaw jest solidnie zrobione i nie rozleci sie po kilku sesjach
![]()
Canon FF
Dajcie spokój, nie wygląda ten zestaw obiecująco, strasznie małe te modyfikatory. Według mnie szkoda na to pieniędzy tym bardziej, że można troszkę dołożyć i kupić coś wiele solidniejszego i większego.
EOSy, 17-40/4L, 24-70/2.8L, 50/1.8, 85/1.8, 100-300/4.5-5.6, Raynox 250, manfrotto, 420EX, 580EX I, II, elinchrom+ skyport.
www.magaczewski.blogspot.com
www.fotogaleria.magaczewski.pl
teoretycznie wielcy znawcy opanowania światła nie maja takich gadżetów a gole lampeczki i dobrze im wychodza te fotki, praktycznie nie widać aby wogole ich używali
Canon FF
Cześć,
jako, że temat interesujący to w kontekście Waszych doświadczeń ma pytanie, który odbłyśnik polecilibyście bardziej: Lumiquest ProMax System czy Lumiquest Quik Bounce?
Drugi wydaje się być bardziej interesujący ze względu na zamocowanie (dzięki któremu podczas kadrów pionowych wystarczy? tylko "złamać" lampę) natomiast pierwszy raczej skazuje fotografującego na kadry poziome i późniejsze odpowiednie kadrowanie do pionu.
Pzdr, Piotr