Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: co kupic a 70 czy moze a 75?

  1. #11
    Początki nałogu Awatar alahari
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    jej mam nadzieje ze nie bede takim sztywnakiem jak Wy jak dorosne hehe tak wiem teraz mnie wywalice spoko ja juz swoje zrobilem obrazuchy
    Moze nie bedziesz sztywniakiem, ale jak narazie twój luz jest strasznie prostacki I nie zaslaniaj sie wiekiem (ze niby reszta tutaj to staruszki )- znam wielu młodych (czyt. 15-20 lat, a nawet młodszych) wyrazajacych sie o wiele lepiej od Ciebie (nie tracąc "młodzienczego" luzu :wink: ) 8)

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    Viteznie nie o to mi chodzilo ale rozumiem jest pozno..piles..do tego ta twarz odbijajaca sie w monitorze..brr koszmar rouzmiem cie(po raz pierwszy chyba ) wiec daje ci spokój(narazie!!) zabiore sie za alę harę dobrze napisałem?:> Sadze ze mocno przesadzilas z tymi 15 i mlodszymi Nie wiem na jakim swiecie zyjesz ale rozumiem ze lubisz mlodych chlopcow no i pewnie czujesz sie wsrod nich mocno zakompleksiona no ale nie martw sie jestes tylko kobieta
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  3. #13
    Początki nałogu Awatar alahari
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    zabiore sie za alę harę dobrze napisałem?:>
    Alahari- tak na marginesie :wink: Mozesz tez mówic mi po prostu Ala :wink:


    Sadze ze mocno przesadzilas z tymi 15 i mlodszymi
    A ile masz lat, skarbie? 8) Bo sadziłam..ze nawet mniej

    Nie wiem na jakim swiecie zyjesz ale rozumiem ze lubisz mlodych chlopcow no i pewnie czujesz sie wsrod nich mocno zakompleksiona no ale nie martw sie jestes tylko kobieta
    Co Ty wiesz o kobietach, trollu Nie mam najmniejszego powodu do jakichkolwiek kompleksów
    Czy lubie młodych chłopców...? Jesli sa grzeczni i mili No i muszą choc troche starać sie dorównac mi poziomem

  4. #14
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    Slowa Ali -"Czy lubie młodych chłopców...? Jesli sa grzeczni i mili No i muszą choc troche starać sie dorównac mi poziomem" zabawne myslalem ze ty im Do tego widze ze mam do czyniena z feministka(nazwalas nas facetów trolami )..a feministki przewaznie uzalaja sie nad swoim nudnym zyciem i wogle nie dbaja o siebie..nic tylko pogratulowac wyboru i cieszyc sie ze nie jestem w twoim typie
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  5. #15
    Początki nałogu Awatar alahari
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    nazwalas nas facetów trolami )..
    Troll to określenie osobnika płci niewazne jakiej, który sieje na forum (i chyba nie tylko) zamet i prowokacje.
    I prosze- nareszcie jakas inna mordka a nie tylko same lole- GRATULACJE, ewoluujesz

    feministki przewaznie uzalaja sie nad swoim nudnym zyciem i wogle nie dbaja o siebie..nic tylko pogratulowac wyboru i cieszyc sie ze nie jestem w twoim typie
    Spoko, ja tez sie ciesze- przynajmniej w tej kwestii sie zgadzamy Naprawde strasznie mi zal tej Twojej laski...

  6. #16
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    Ale ja sie ciesze bardziej zapewniam cie trol..no coz rozumiem ze jakies niemile wrazenia z dziecinstwa..a moze po prostu widzisz go o poranku w lustrze Oczywiscie ze ewoluuje ..w przeciwienstwie do ciebie POZDRO ALA!!!
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  7. #17
    Początki nałogu Awatar alahari
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    trol..no coz rozumiem ze jakies niemile wrazenia z dziecinstwa..
    Trol to popularne oreslenie na osobnika takiego jak Ty (jesli twoje szare komórki nie pojeły tego z mojej ostatniej wypowiedzi - a moze masz tylko linke przytrzymujaca uszy od wewnątrz, aby nie odpadły od czaszki... )

  8. #18
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    dobrze wygralas..przepraszam za wszystko i pozdrawiam...
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  9. #19
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    to co nie udalo sie innym udalo sie Tobie juz sie tutaj nie pojawie nie dlatego ze zmadrzałem..niestety takich cudów nie ma :wink: ale faktycznie robie z siebie posmiewisko pozatym nigdy wczesniej nie trafłem na kogos kto tak długo by ze mna wytrzymał :wink: Jestes godną "przeciwniczką" POZDRAWIAM i zycze milego wieczorka!!!I wogle wszystkiego naj!!!PA :* :* :*
    P.S Pozdrów brata!!!
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  10. #20
    Początki nałogu Awatar alahari
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    343

    Domyślnie

    Szczerze?

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •