Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Świecenie w plenerze z agregatem

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar schabu
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 349

    Domyślnie

    cena nie zachęca
    Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

    fotografia ślubna i eventowa

  2. #22
    Uzależniony Awatar merger
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    wroclove
    Wiek
    40
    Posty
    619

    Domyślnie

    no wlasnie cena agregatu takiego odpowiedniego do tego typu elektroniki nie zacheca w ogole. przy tej cenie, to spokojnie mozna zaczynac myslec juz o lampach profoto i ich generatorach..

    tak de facto obecnie radze sobie bez. lampy, ktore posiadam nie naleza do slabych, jednak chcialbym w nich miec softbox i swiatlo modelujace do zdjec, kiedy slonce juz mocniej zachodzi..
    5d | 40d | tokina 10-17 fish | canon 24/1.4L | canon 85/1.8 | canon 135/2L | canon 400/5.6L
    430ex | 2 x sunpak 555 | metz 60 ct-4 | 2 x elfo 500 | elfo 1200 | PW plus II | sekonic L-758DR

    adam chrabąszcz | extreme sport | galeria CB

  3. #23

    Domyślnie

    NIe jestem obeznany w przeliczaniu poboru prądu itp... dlatego mam pytanie o to jakie obciążenie (ile lamp i jakiej mocy - 100, 200, 500...) mógłby uciągnąć taki wynalazek
    http://agregatech.pl/Agregat-pradotw...FVmHzAodhwjy0A
    agregat inwerterowy (wyciszony) 2,6kVA
    w ofercie sklapu są podobne ale o mniejszej wydajności (1,0 i 2,0 kVA) - ale tych pewnie nie ma sensu brać... chociaż cena i gabaryty kuszą

  4. #24

    Domyślnie

    A nie lepszy generator FOMEI lub innej firmy?

  5. #25

    Domyślnie

    Fomei jest spoko ale ograniczone pojemnością aku (chyba że dokupisz kolejne drogie ogniwa)... no i zasila max 2 lampy (przynajmniej ten model który znalazłem)... w przypadku agregatu - ograniczeniem czasu pracy jest tylko pojemność karnistra z benzyną - nie wiem tylko ile uciągnie lamp ...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •