Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [MediaMarkt] - można próbować szkiełka?

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie [MediaMarkt] - można próbować szkiełka?

    Nie orientujecie się czy można wejśćdo tego marketu ze swoim korpusem i podpiąć szkiełka z wystawy? Chciałbym spróbować 70-200@2.8. Jest w Kielcach za ...4k
    Przymierzyć zawsze można :wink:

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Zalezy od sklepu i chwilowego humoru pracownika ktorego zapytasz... juz lepiej na gieldzie... u Wieczorka czy innych TiPow z Warszawy - pomacac dadza, parenascie fotek z body dadza zrobic a kupic nie masz obowiazku.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar minek
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    1 386

    Domyślnie

    W fotojokerach nigdy nie było z tym problemu.
    Zarówno szkła jak i aparaty.
    Bawiłem się tak sony 828 jak się pojawił, potem D70, a niedawno 20D. Do każdego mogłem oczywiście włożyć swoją kartę (zarażając tym licznik canona (-: ), do lustrzanek - przypiąć obiektywy z wystawy (a co, testuję aparat i szkło, może kupie, he?) a do 20D przyczepić swoje obiektywy. Aha, na jakimś ze statywów (ich) też można było aparat postawić.
    Jednocześnie omijamy w ten sposób zakaz fotografowania w hipermarkecie ((((-:

    A w MM mi nie pozwolili nawet własnej karty włożyć do ... kurde to był jakiś nowy canon kompakt, wyglądał jak następca G5, tyle że miał więcej pixeli, takie same szumy i tak samo wolny był, ale to jeszcze nie był G6. Pro coś tam chyba.

  4. #4
    Uzależniony Awatar Aszu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Bemowo
    Posty
    707

    Domyślnie

    Raz w FJ wziołem aparat do ręki i przyzwyczajony do USM zacząłem kręcić szkłem ręcznie - na szkle było AF. Pan sie wściekł, wyrwał mi z ręki aparat i wręcz wygonił. A było to w Wola Park w Warszawie
    //mj

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aszu
    Raz w FJ wziołem aparat do ręki i przyzwyczajony do USM zacząłem kręcić szkłem ręcznie - na szkle było AF.
    A nie pomyliles FTM z USM?

  6. #6
    Początki nałogu Awatar Madroz
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Sosnowiec
    Wiek
    49
    Posty
    254

    Domyślnie

    Nie orientujecie się czy można wejśćdo tego marketu ze swoim korpusem i podpiąć szkiełka z wystawy?
    Można, bez problemu należy iść do ochroniarza i on wypisze kwitek na twoje body z nr seryjnym. Przy wyjściu należy oddać kwit w kasie lub ochronie.
    EOS 40D+Grip,EOS 300D+Grip, EFS 17-55IS F/2.8, EF 100-300 USM, EFS 18-55 USM, EF 50 II, TAMRON 28-75 F/2.8, 550 EX, DigiMateII plus 10GB. Dwie lampy studyjne + dwa softboxy.
    PLFOTO

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Zainteresowanych informuję, że w Kielcach w MM jest bardzo miła obsługa. Zarówno facet jak i kobitka bardzo życzliwie nastawieni do testowania. Byłem potestować wczoraj. Wrażenie organoleptyczne (pierwszy kontakt ze szkiełkiem, kilka minut):

    - bardzo lekki, w porównaniu do 24-70!
    - wyraźnie wolniejszy AF (w MM jest od cholery świateł, świetlówek, itp. ...)
    - pierścień chodzi ciężko, właściwie w ogóle nie chodzi w porównaniu do 24-70
    - Arkan pisał, że bardziej podchodzi mu Sigma niż Canon, jeśli patrzymy na wykończenie. Jak dla mnie na odwrót

    Cytat Zamieszczone przez Aszu
    Raz w FJ wziołem aparat do ręki i przyzwyczajony do USM zacząłem kręcić szkłem ręcznie - na szkle było AF. Pan sie wściekł, wyrwał mi z ręki aparat i wręcz wygonił. A było to w Wola Park w Warszawie
    Bardzo dziękuję za tą uwagę (poważnie). Pamiętałem cały czas by nie kręcić. No cóż L-ki uzależniają lub inaczej nie ograniczają. Ja po zakupie 24-70 myślałem, że każdy lens Canona ma w standardzie osłonę, FTM...

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Arkan
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    - Arkan pisał, że bardziej podchodzi mu Sigma niż Canon, jeśli patrzymy na wykończenie. Jak dla mnie na odwrót
    Nieporozumienie - L-ka, to L-ka. Ja pisałem co oznacza dla mnie EX w Sigmie. Sigma EX jest lepiej wykończona niż Canon non-L.

    Arkan
    Pentax K-5 II, Leica M9

  9. #9
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arkan
    Sigma EX jest lepiej wykończona niż Canon non-L.
    Wielu Sigm EX nie mialem okazji macac, ale posiadana przeze mnie kiedys 50-tka 2.8 Macro EX nijak materialami i wykonczeniem nie dorastala do EF 100/2.8 macro, ktory przeciez "eLka" nie jest :-)

  10. #10
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kavoo
    posiadana przeze mnie kiedys 50-tka 2.8 Macro EX nijak materialami i wykonczeniem nie dorastala do EF 100/2.8 macro, ktory przeciez "eLka" nie jest :-)
    A bo ta 100 2.8 macro to jakis wyjatek potwierdzajacy regule

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •