Strona 1 z 68 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 671

Wątek: Identyfikatory i smycze - OSTATNIA tura - tylko 50 smyczy dostepne...

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Arrow Identyfikatory i smycze - OSTATNIA tura - tylko 50 smyczy dostepne...

    Tym postem oglaszam rozpoczecie piatej, OSTATNIEJ tury zamowien na ID i smycze forum Canon-Board.info

    UWAGA! W tej turze dostepne jest tylko 50 smyczy.
    Wiecej detali i przyczyna ponizej...

    W celu zlozenia swojego zamowienia nalezy wypelnic stosowny formularz.

    Formularz do zlozenia zamowienia znajduje sie TUTAJ.

    Po zlozeniu zamowienia mozliwie najszybciej nalezy dokonac przelewu wymaganej kwoty na konto Diodak'a. Prosimy o szybkie dokonywanie przelewow.

    Dane do przelewu:
    Powyzej powinien byc widoczny obrazek z danymi do przelewu. Jesli masz problemy z jego ogladaniem a zlozyles juz zamowienie pisz PW do Diodak'a.

    Jesli dokonujecie przelewu z czyjegos konta prosze w tytule przelewu podac imie i nazwisko badz nick z forum.


    FAQ

    W tej turze dostepne jest 50 smyczy oraz nieograniczona liczba identyfikatorow.

    Minimalna liczba identyfikatorow wymagana do zlozenia zamowienia to 100 sztuk. Tura bedzie trwala do czasu, az liczba zlozonych i oplaconych zamowien na identyfikatory pozwoli na realizacje zamowienia w firmie je wykonujacej. Zakonczenie tury poprzedzone bedzie ostrzezeniem okolo tydzien wczesniej.

    Prosze pamietac o dokonaniu przelewu i szybka jego realizacje. Zamowienia nie majace potwierdzenia w postaci przelewu na koncie zostana usuniete. Informacje o wszystkich zapominalskich oraz ostateczny termin zakonczenia tej tury beda umieszczone w tym watku. Zalecam uwazne sledzenie watku.

    Niestety, firma w ktorej wykonywane byly smycze wymaga obecnie zlozenia zamowienia na minimum 250 sztuk. Z poprzedniej tury (zakladalem pieniadze aby wogole mozliwa byla realizacja) zostalo jeszcze 50 smyczy i tylko tyle jest dosepne. Patrzac po tym, jak szly ostatnio zamowienia i ilu jest obecnie chetnych, zebranie zamowien na 300 sztuk wymagalo by kilku lat oczekiwania na realizacje. Watpie aby ktos chcial tyle czekac.

    Nie odpowiadamy za:
    - opóźnienia w realizacji zlecenia przez drukarnię wykonujaca identyfikatory
    - jakość usług Poczty Polskiej

    Numer uzytkownika można odczytać klikając w nazwę swojego Nick'a na forum a nastepnie "Zobacz publiczny profil". W adresie podany jest numer, np. http://canon-board.info/member.php?u=1338 czyli uzytkownik ma numer 1338. Ten numer znajduje sie na ID (i zakodowany jest w kodzie paskowym ).

    Zdjecia:
    Identyfikatory są drukowane na kartach plastikowych formatu karty kredytowej:



    a na forumowej smyczy wygladają tak:



    Po obu stronach identyfikatora jest to samo.

    Co daje taki identyfikator?
    Jest to glownie gadzet.
    Ostatnie posty o tym czy warto i po co komu to potrzebne znajduja sie w watku TUTAJ.

    Wszelkie informacje dotyczace calej akcji beda umieszczone w tym watku.
    Prosimy o czeste i regularne odwiedzanie.


    Dosc smiecenia!
    Wszelkie posty w stylu "pierwszy", "drugi", "czekam", "poszlo", "doszlo", "dzieki" oraz pytania, na ktore odpowiedz mozna znalezc w pierwszym poscie beda permanentnie i bezlitosnie usuwane
    ...

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    684

    Domyślnie

    Może by się dało wrzucić ten nagłówek na pierwszą stronę forum? Nie wszyscy zaglądają na hydepark a jak ktoś korzysta głównie z "Nowe Posty" to już na pewno się na ID nie załapie.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar JaBlam
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Farschafa
    Wiek
    45
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Ja mam pytanie czy w miare na bierzaco bedzie informowane czy kasa dotarla, czy np ze smyczy juz nie ma.. itd. SKoro jest tylko 50 sztuk, a ktos kupi bez info ze nie ma to troche nie teges. W koncu 50 sztuk to niewiele a widzialem ze chetnych sporo.
    Jarek
    ----------------------------------------
    Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Grójec
    Wiek
    40
    Posty
    378

    Domyślnie

    ja myślę że w samym skrypcie jest zaimplementowane aby nie można było zamówić więcej niż 50 sztuk smyczy.(ale mogę sie mylić) (chciałem sprawdzić ale jest inna blokada w postaci że nie można zamówić więcej jak 15 sztuk)
    jak już zamówionych smyczy będzie 36 to sprawdzę.

    Poza tym , jest widoczne przy zamówieniu ile tych smyczy już poszło.
    A małe jest prawdopodobieństwo że dwie osoby w tej samej chwili sie rzuca i zamówią ta ostatnią smyczkę .

    a nawet jeśli to zawsze można przelew puścić w drugą stronę jak ktoś zapłaci a smyczki już nie będzie.

    Co do info na głównej stronie do tego wątku to też jestem za
    Ja na początku w ogóle nie zaglądałem do tego działu.
    Ostatnio edytowane przez Makudonarudo ; 13-05-2007 o 15:31

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Cos tam jest dorzucone pare linijek, ktorych zadaniem ma byc (przynajmniej w teorii ) uniemozliwienie zamowienia wiekszej ilosci smyczy niz dostepne jest w tej turze.

    Jesli trafil by sie jakis wypadek to bedziemy zwracac pieniadze i pisac listy z przeprosinami
    ...

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Grójec
    Wiek
    40
    Posty
    378

    Domyślnie

    jest blokadka:


  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Czekal, czekal i sie doczekal

    No nic... My czekamy nadal... Zamawiac, nawet na zapas Potem juz nie bedzie!
    ...

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    664

    Domyślnie

    Gdybym był sprytny pewnie wykupiłbym wszystkie pozostałe smycze i potem robił tak jak niektórzy z "Książką o fotografowaniu" A. Mroczka

    Powoli zbliżamy się do liczby chętnych, którzy wstępnie deklarowali chęć zkupu. 50 ID już stuknęło, ale tempo pewnie teraz ostro znacznie spadać... może jednak powielić info w jakimś innym dziale?
    Cena wykalkulowana została na zmówienie 100 sztuk (?)... bo się doczekać nie mogę ;-)

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    305

    Domyślnie

    Może wyświetlić, że już ostatnia tura na wejściu- tam gdzie ten szybki konkurs!?

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    To moze zrobic tylko szanownie nam panujacy administrator hazan
    ...

Strona 1 z 68 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •