Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: (A60) Ustawienia ręczne Aparatu

  1. #1
    tomgda
    Guest

    Domyślnie (A60) Ustawienia ręczne Aparatu

    Cześć!Czy ktoś z panów ma może jakiś poradnik jak i w jakich warunkach używać najlepszych ustawień ręcznych (balans bieli,ISO,peselekcja przesłony,ekspozycji itd.) żeby uzyskiwać jak najładniejsze zdjęcia,bo nie mam o tym zielonego pojęcia,a chciałbym sie nauczyć .POZDROWIENIA :wink:

  2. #2
    arti100
    Guest

    Domyślnie

    Powinna ci wystarczyć instrukcja obsługi aparatu tam w miarę jest to wyjaśnione. A jak nie to poszukaj tu http://www.agfa.imagecenter.pl/index...inp=kursy.html

  3. #3
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    A potem w ksiazce National Geographic "Szkola fotografowania"

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    w miarę? Zdaje sie ze w instrukcji powinno to byc wytlumaczone najlepiej..no ale przeciez my zyjemy w Polsce
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    W instrukcji jest napisane jak uzywac aparatu i jak ustawiac jego funckej.
    W ksiazce o fotografowaniu/kursach itp jest napisane jak robic ladne zdjecia.

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    a co za różnica? No ale skoro dla Was jest to polecam wydanie specjalne PCFORMAT FOTOGRAFIA CYFROWA...jest tam miedzy innymi o efektach świetlnych,portretach i karykaturach,szkice i efekty malarskie,zdjecia surrealistyczne oraz na plycie potrzebne oprogramowanie aby powyzsze funkcje zastosowac w foteczkach..NAPRAWDE POLECAM można sie duuzo nauczyc!!!
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  7. #7
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien
    ajest tam miedzy innymi o efektach świetlnych,portretach i karykaturach,szkice i efekty malarskie,zdjecia surrealistyczne oraz na plycie potrzebne oprogramowanie
    To o czym ty mowisz to trzeci temat - edycja komputerowa obrazu.
    Zdjecia sie robi aparatem a nie w komputerze, dlatego przydaja sie zarowno instrukcje (strona techniczna robienia zdjec konkretnym modelem aparatu), jak i ksiazki o fotografowaniu ogolnie (strona techniczna i artystyczna robienia zdjec bez konkretyzowania modelu aparatu).

  8. #8
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    vitez ma oczywiscie troche racji ale nie dal mi skonczyc bo chciałem zaznaczyc ze jest tam masa takze o "w jakich warunkach używać najlepszych ustawień ręcznych (balans bieli,ISO,peselekcja przesłony,ekspozycji itd.)"..a wszytsko to w PC FORMAT POZDRO
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

  9. #9
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Inowrocław
    Posty
    71

    Domyślnie

    Moim zdaniem tego typu odpowiedzi zniechęcają do forum. Po co odsyłać kogoś do gazety, książki skoro tu pytanie zadaje? Trudno jest w paru zdaniach wyjaśnić? Sam bym chętnie poczytał.... W dobie zwiększającej się ilości osób z dostępem do netu, popularne staje się to co przyjazne. Czy „przyjazne” jest odesłanie kogoś z pytaniem gdzie indziej? To po co takie fora jak jest google.pl?
    Canon EOS 300D

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    412

    Domyślnie

    Ależ Jarbas ja Was odsyłam do gazety w trosce o Wasze zdrowie i szare komóreczki..w dobie internetu coraz mniej osob siega po ksiazke,czasopismo..zachęcam Was do tego po prostu powinniscie dziekowac na kolankach..przepraszam juz nie bede POZDRO!!!
    ja tam jestem zielony(jak na prawdziwego aliena przystało) więc licze na Waszą pomoc ;p

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •