Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Tylko Vista!

  1. #11
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    684

    Domyślnie

    Znaczy jednak można i to nawet pomimo tego, że system już dawno ma następnę.
    Mam takie dziwne wrażenie, że tu bardziej chodzi o okazję do ponarzekania na MS niż o prawdziwy problem. Bo MS to jak wiadomo smoła, siarka i diabły same

  2. #12
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    584

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lempl Zobacz posta
    Mam takie dziwne wrażenie, że tu bardziej chodzi o okazję do ponarzekania na MS niż o prawdziwy problem.
    Nie do końca. Mnie chodzi o to, że MS wymusza dostępnymi sposobami przejście (czytaj zakup) na nowy system, w chwili gdy XP po dwóch paczkach serwisowych i latach doświadczeń stał się całkiem znośnym systemem. Sam używam i przez rok nie miałem problemu. Tymczasem już zapowiedziano, że kolejnych servicepacków nie będzie, sprzedaż XP jak powyżej, a wsparcie techniczne też zapewne się skończy możliwie najszybciej. Inną sprawą będzie kompatybilność starego sprzętu z Vistą. Tak było w przypadku win 98 - XP. Spróbujcie zainstalować skaner coolscan LS-1000 (dobre, nie starzejące się "moralnie" urządzenie) pod XP. Się nie da. Nie ma sterowników. Nikon nie stworzył, bo to też okazja do sprzedania nowych produktów. Są, ponoć magicy, którzy zastępują kontrolery Adapteca innymi, ściągają jakieś sterowniki z netu i u nich ponoć działa. Ale po co to wszystko?

  3. #13
    Początki nałogu Awatar chuckyy
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Września
    Wiek
    45
    Posty
    482

    Domyślnie

    http://nt.interia.pl/wiadomosc_dnia/...-dolary,898991

    xp będzie sprzedawany za 3$. Czy ktoś wie, czy w Polsce będzie podobna promocja?
    5d | Canon 16-35 2.8 L | Canon 24-70 2.8 L | Canon 70-200 4 IS L | Canon 85 1.8 USM | Speedlite 580 ex | Omnibounce STOFEN | LumiQuest Soft Screen | transcend 8 GB | kingstone 1 GB ELITE PRO & 2 GB ULTIMATE | Marumi DHG CPL 67, 77, 82 mm | statyw Velbon Sherpa 750R | Lowepro Staelth Reporter 200 AW | Śjakaś inna Lowepro | Military PRO LIMA :] Sporo planów na przyszłość... m.in. 135 L

  4. #14
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chuckyy Zobacz posta
    Czy ktoś wie, czy w Polsce będzie podobna promocja?
    Ale doczytales ze to nie dla zwyklych zjadaczy chleba taka cena?

  5. #15
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    684

    Domyślnie

    3$ to cena dla zwyklych zjadaczy ryżu i korzonków

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •