Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Canon A70 jako kamera internetowa

  1. #1
    arti100
    Guest

    Domyślnie Canon A70 jako kamera internetowa

    Przeczytałem info od -=CB=- na temat w/w tz. odpaliłem RemoteCapture potem Softcam, wszystko chodzi ok tylko obraz w RemoteCapture mam prawie czarny i moja postać jest ledwie widoczna. A teraz do rzeczy nie wiem jak go rozjaśnić i czy w ogóle się da. Nadmieniam,że obraz przekazywany jest w godzinach wieczornych przy słabym oświetleniu. Może rano jak jest jasno to obraz jest lepszy(jeszcze nie sprawdzałem). Czy ktoś wie jak ten obraz rozjaśnić.

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    292

    Domyślnie

    Proponuję lampkę biurkową włączyć, to powinno rozjaśnić nie co sytuację, bo jeżeli masz ciemnie w pokoju, to przecież gamma korekcja nic ci nie da. Włącz lampkę, a jak nadal nie działa jak trzeba to może coś z ustawieniach podkręc, albo softa przeinstaluj <może coś na driverach padło>
    NO, not one of the First Ones,
    I AM THE FIRST ONE !!!
    PS G3\512MB Kingston\UV Hoya\POL King

  3. #3
    arti100
    Guest

    Domyślnie

    Akurat z lampką to wiedziałem ale właśnie nie wiem jak znaleść Gamma Korekcję. Czy możesz podać więcej szczegółów dot. gamma korekcji.

  4. #4
    rafalb7
    Guest

    Domyślnie

    arti100, Czy znasz jakis inny alternatywny program prucz SoftCam ?? szukam czegos co jest za darmo i mozna tego uzywac... czy SoftCam po 30 dniach przestaje dzialac i przesylac obraz ??

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •