Strona 37 z 38 PierwszyPierwszy ... 2735363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 378

Wątek: CHDK - Shooting to RAW with Canon PowerShot

  1. #361
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Wyszków, Warszawa, Piastów
    Posty
    38

    Domyślnie

    Gdzieś w menu CHDK odpowiedzialnym za filmy jest opcja włączania tego białego ekranu jako "lampa" kamerki. Wystarczy wyłączyć.

  2. #362

    Domyślnie

    Czy jest mozliwość uruchomienia zdjeć w formacie RAW w canonie sx110is?

  3. #363

    Domyślnie

    Chyba tak skoro można ściągnąć chdk pod sx110 is. Mi na sx100 is śmiga wszystko http://mighty-hoernsche.de/

  4. #364

    Domyślnie

    czesc,mam problem,po zainstalowaniu chdk(sx120is-100b-1.0.0-1504_BETA.zip ) na sx120is ,przestała mi dzialac lampa blyskowa tzn.caly czas świeci sie ikona z przekresloną lampą,a przycisk ktory powinien ja wlanczać nie wlancza jej.po zmienieniu karty bez chdk,jest to samo.Bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam.Jarek

  5. #365

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek-j Zobacz posta
    czesc,mam problem,po zainstalowaniu chdk(sx120is-100b-1.0.0-1504_BETA.zip ) na sx120is ,przestała mi dzialac lampa blyskowa tzn.caly czas świeci sie ikona z przekresloną lampą,a przycisk ktory powinien ja wlanczać nie wlancza jej.po zmienieniu karty bez chdk,jest to samo.Bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam.Jarek
    wybierz opcję przywracania ustawień fabrycznych w menu aparatu.
    Powinno pomóc.
    Jeśli nie,spróbuj wgrać ponownie oryginalny soft lub jego aktualizację.
    Jesli i to nie pomoże zostaje serwis.

    Zobacz czy przypadkiem lampa się nie spaliła-będzie widać okopcenie.
    L-dorado
    blog

  6. #366

    Domyślnie

    przywracanie ustawien fabrycznych (tzn.domyślnych?) już próbowałem-nic nie pomogło.Orginalnego softu szukam w necie już od dwóch dni i nie moge znalezść.Znalazłem jeden,ale coś nie chce sie wgrać,może coś zle robie,wgrałem go na sformatowaną karte i w meni chyba powinna ukazać sie ikona do wgrania-dobrze myśle? Może ktoś wie z kad można pobrać orginalny soft? Bardzo prosze o pomoc.pozdrawiam i dziekuje.

  7. #367

    Domyślnie

    Witam
    Mam mała prośbę... otóż, potrzebuję informacje na temat CHDK. Jest to mój temat na pracę przejściową i bardzo bym był wdzięczny jeśliby ktoś mi pomógł. Potrzebuję wszystkiego na temat CHDK.

  8. #368
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    404

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pepe123 Zobacz posta
    Witam
    Mam mała prośbę... otóż, potrzebuję informacje na temat CHDK. Jest to mój temat na pracę przejściową i bardzo bym był wdzięczny jeśliby ktoś mi pomógł. Potrzebuję wszystkiego na temat CHDK.
    chdk.wikia.com/wiki/CHDK
    chdk.setepontos.com
    mighty-hoernsche.de/
    Powinno wystarczyć

  9. #369

    Domyślnie

    Kolejne zapytanie i prośba z mojej strony... potrzebuję do pracy przejściowej opis skryptów, linia po linii. Jeżeli byłby ktoś kto w miarę potrafi udzielić mi pomocy to bardzo bym prosił.

    Z góry thx

  10. #370

    Domyślnie

    Witam, czy można CHDK wrzucić na kartę SDHC 8Gb?
    Gdzieś czytałem że jest taka możliwość, ale trzeba podzielić kartę na partycje, nie wiem jak się za to zabrać, proszę o pomoc
    Ostatnio edytowane przez A-9 ; 09-07-2012 o 12:59

Strona 37 z 38 PierwszyPierwszy ... 2735363738 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •