Strona 5 z 38 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 378

Wątek: CHDK - Shooting to RAW with Canon PowerShot

  1. #41

    Domyślnie

    Wgrałem ten nowy soft z karty do S3 ale niestety nie mam tych wszystkich funkcji o których piszecie Czy trzeba cos dodatkowo jeszcze wgrywać?

    Ok, zauwazylem ze są rózne softy do S3, teraz wgralem pre14-s3is-100a-129_FOR_TEST. i owe funkcje sie pojawiły.
    Ostatnio edytowane przez Lukalago ; 11-08-2007 o 16:29

  2. #42
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    61
    Posty
    45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez budziko Zobacz posta
    Czy ktoś próbował wgrać to S5 IS?
    Dla S5 (procesor DIGIC III) jeszcze tego nie zrobili.
    S3 IS

  3. #43
    Początki nałogu Awatar Juriko
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukalago Zobacz posta

    Ok, zauwazylem ze są rózne softy do S3, teraz wgralem pre14-s3is-100a-129_FOR_TEST. i owe funkcje sie pojawiły.
    Od jakiegos czasu jest już ta wersja softu:
    http://grandag.nm.ru/hdk/pre14-s3is-100a-144.zip
    http://grandag.nm.ru/hdk/

  4. #44
    manolis
    Guest

    Domyślnie CHDK do canona s2

    Moze bylby ktos tak mily i uprzejmy i uszlachetnil nas (albo mnie) instrukcja wgrania tego softu na mojego canos s2is. Co trzeba zmienic w pliku firminfo zeby mozna bylo wgrac firmaware. OCzywiscie rozmawiamy o wgrywaniu za pomoca ps_upload bo czytnika na dzien dzisiejszy na razie nie posiadam Z gory wielkie wielki dzieki

  5. #45
    AZJ
    Guest

    Domyślnie

    Wgralem ten sofcik i jestem bardzo zadowolony. Najbardziej z tego, ze soft jest na karcie, a nie w aparacie na stale. Pozdro AZJ

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    A jest coś do G5? To też powershot.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

  7. #47
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Chyba nie, bo wcześniej się nie natknąłem. Są hacki do AXX, AXXX i SX.

  8. #48
    Novy
    Guest

    Domyślnie

    manolis przeczytaj ten wątek od początku potem tu: i będziesz wszystko wiedział

  9. #49
    manolis
    Guest

    Domyślnie Skrypty

    Dzieki juz sobie poradzilem z wgraniem CHDK hmm uzyteczne - pozostaje sprawa skryptow wgrac wgralem i niektore dzialaja a wlasnie niektore nie . Moze by tak zrobic krotki opis do czego sluzy skrypt i jak dokonac przerobek by dzialal w danym aparacie. To ulatwi sprawe bo trudno czasem odpalic skrypt chociaz zna sie jego przenaczenie w "odpowiednich " parametrach by robil tak jak my chcemy

  10. #50
    kazios
    Guest

    Domyślnie

    Jestem świerzy w temacie i kiepski z angielskiego ale sobie jakos poradzilem z wgraniem CHDK i conieco w nim poustawialem. Mam pytanie co do skryptow a mianowicie czy istnieje jakikolwiek sposob uaktywnienia trybu B pracy migawki w canonie S2 lub nawet jakos wydluzyc czas naswietlania?

Strona 5 z 38 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •