Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Canon znów numerem 1.

  1. #11
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    684

    Domyślnie

    Jeśli Samsunga zainteresuje poważniej rynek dslr to kupno Hoya nie będzie chyba dla niego dużym problemem. Ot dział foto koncernu kupi sobie jedną firmę Supremancja Canona nie będzie przecież trwała wiecznie, zwłaszcza jeśli tak potężne koncerny jak Samsung i Sony wejdą do gry.

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lempl Zobacz posta
    Jeśli Samsunga zainteresuje poważniej rynek dslr to kupno Hoya nie będzie chyba dla niego dużym problemem. Ot dział foto koncernu kupi sobie jedną firmę Supremancja Canona nie będzie przecież trwała wiecznie, zwłaszcza jeśli tak potężne koncerny jak Samsung i Sony wejdą do gry.
    Wątpię żeby Japończycy pozwolili na taką transakcję. Natomiast może wystarczyło im tego mariażu żeby wejść na rynek i zdobyć technologię. Po za tym póki co współpracują.
    Co do pierwszeństwa Canona - to wiadomo nic nie jest wieczne. A konkurenci silni bardzo by się przydali. Jednak obecnie rynek ten przeżywa tak burzliwe przeobrażenia (mniej więcej od 2000 roku), że trudno coś wyrokować. Może się spełnić i taki scenariusz że zostanie niemal całkowicie zmonopolizowany przez jedną firmą (jak np. Microsoft).
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13

    Domyślnie

    Obiektywy może nie idą aż tak na dół ale można zaobserwować to po aparatach. Jak tylko canon wydaje jakiegoś nowego DSLR-a to te "starsze" odrazu tanieją.
    EOS 30D | Canon 18-55 f/3.5-5.6 | Canon 15 Fisheye | | Canon 70-200 f/2.8 IS L | Speedlite 430 EX | Plecak Fancier | Fox Tripod DT-140D |

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •