Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Jak kręcić filmy Canon PowerShot A60

  1. #31
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Koro Zobacz posta
    Czy ktoś móglby krok po kroku poradzić...? Zazwyczaj umiem sobie poradzić z różnymi problemami, lecz w tym wypadku wymiękam...
    1. Klik w Allegro np http://www.allegro.pl/item150043123_...0k_pixeli.html

    2. Placisz

    3. czekasz na przesylke

    4. podlaczasz i smiga

    Po co sie meczyc, kombinowac jak kon pod gore by uzyskac gorsze rezultaty niz ze zwyklej, nawet najtanszej dedykowanej kamerki internetowej?
    Naprawde twoje nerwy, wielogodzinne boje z softwarem, hardwarem, aparatem itp sa warte ledwie 20-25zl?

  2. #32
    klon
    Guest

    Domyślnie

    Witam
    Mam problem nie chce mi się zgrać na kompa film z A640 długiśc 2,40 min karta Kingstona 1G niebieska(czyżby to jej wina).
    Krótkie filmiki wcześniej bez problemu się zgrywały.
    Identyczny problem miałem z a610 znajomej kilkuminutowe filmy nie dały się ściągnać na kompa.
    Czy seria a6xx tak ma czy coś może mieć wpływ na to ? kilku fotek teraz też mi nie widział gdy podglądałęm aparat jako dysk a w kreatorze były.

    Aparat z kartą mam niecały miesiąc.

    p3k

  3. #33
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Uzyj czytnika

  4. #34
    Antek_amb
    Guest

    Domyślnie

    Mam Canona A460, ściągnąłem te programy co pisaliście ale canon remote capture nie chce sie połączyć z moim aparatem - wywala błąd żebym sprawdził kable itp. Czy to oznacza że nic z używania aparatu jako webcam

  5. #35
    Antek_amb
    Guest

    Domyślnie Canon A460 jako webcam

    Hej
    skorzystałem z informacji z topicu przyklejonego o kręceniu filmów aparatem a60. Mam jednak problem - canon remote capture nie widzi mojego aparatu. Jest jakis inny program kompatybilny z moim canonem czy moge zapomniec o uzywaniu go jako webcam (canon a460)
    Pozdrawiam

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •