Najłatwiej jest tak napisać, nie tłumacząc dlaczego, nie podając argumentów i przede wszystkim nie udzielając wartościowych informacji, w zamian za te rzekomo wprowadzające w błąd. W ten sposób łatwo i niedużym kosztem można zdyskredytować innych i wypromować siebie, nie poświęcając za dużo czasu dla plebsu.
Może ostro to zabrzmiało, być może zbyt ostro, ponieważ Tom01 też dzieli się swoją wiedzą w innych tematach, jednak niemiłe wrażenie pozostało. Proponuję albo się wypowiedzieć w szczegółach, albo nie robić zamieszania.
Ja nie przypisuje sobie autorytetu wszystkowiedzącego, tylko dziele się tym, co uważam za przydatne dla innych, dobrowolnie poświęcam swój czas, ale nie znaczy to, że jestem nie omylny, sam chętnie dowiem się czegoś nowego, w końcu uczymy się całe życie.
Porady fotograficzne na forum też piszą nie tylko wybitni fotografowie.
Zależy jakie modele porównujesz, przede wszystkim C2D to technologia która odchodzi w przeszłość, nie będzie nowych, szybszych procesorów, możliwości upgrade-u w przyszłości. Od siebie dodam, że w tym roku wychodzą procesory Intela iCore 9, posiadające 6 rdzeni, które wraz z technologią HT są widziane w systemie jako 12 rdzeni. Będą w pełni kompatybilne z płytami głównymi pod iCore 7, które na rynku są już dłuższego czasu.
Przede wszystkim chodzi o ilość RAMu, reszta to przy okazji. A Win 7 to po prostu nowy system i ma swoje unikalne cechy niezależnie od tego czy x64 czy x32, Vista też jest x64.
Dobra, niektórzy uważają, że jedyna słuszna, wg. mnie są lepsze, cichsze. To tyle na tym poziomie ogólności.
Najlepiej by było, gdyby ktoś z doświadczeniem zaproponował Ci gotowy zestaw szyty na Twoją miarę, a ty byś jedynie zlecił w sklepie złożenie komputera według podanych instrukcji. Wtedy nie dopłacając możesz mieć przyzwoity config, bez niebezpieczeństwa, że coś Ci wcisną.