Strona 56 z 56 PierwszyPierwszy ... 646545556
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 560

Wątek: Wiosenne promocje Canona

  1. #551
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    meschiash - kumpel ma dokładnie taka sytuacje jak ty....sprzęt kupiony na początku promocji i zwrotu do dzisiaj brak, za 5D - 24-105 i 180 macro.
    Szczerzę nie mam pojęcia gdzie się z tym udać, napisaliśmy już z 5 maili i żadnego efektu nie widać do dzisiaj.

    Pzdr.

  2. #552
    meschiash
    Guest

    Domyślnie

    Jedyne co udało mi się zdobyć to namiary na babkę, która w Canonie zajmuje się sprawami tej promocji. Niestety nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile, które wysłałem

  3. #553
    Pełne uzależnienie Awatar JaBlam
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Farschafa
    Wiek
    44
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Niestety kasa nie spłynęła (w kwietniu była rejestracja mojego zakupu) i zniknął mój status na stronie http://www.submissionstatus.com . Pisałem do nich 5 razy i nic. Napisałem maila do działu marketingu Canon Polska i też nic. Mam do zwrotu 970 zł. Macie jakieś pomysły ?
    Zadzwonic.....do Irlandi. Bo w Canon Polska jak zwykle wiedza ze dzwoni tylko nie wiedza w ktorym kosciele. Zdobadz ze strony telefon i zadzwon. Jak Ci bardzo szkoda pieniazkow to wykup sobie za 20 zl karte na telefon na skype czy inny tlenofon i napewno Ci starczy na porzadne wygadanie sie i uzyskanie informacji o zwrocie
    Ostatnio edytowane przez JaBlam ; 28-10-2007 o 14:48
    Jarek
    ----------------------------------------
    Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

  4. #554

  5. #555
    Awatar rafla
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meschiash Zobacz posta
    Niestety kasa nie spłynęła (w kwietniu była rejestracja mojego zakupu) i zniknął mój status na stronie
    Moj status znikal i pojawial sie kilka razy. Od kilku dni nareszcie sie zmienil:

    "Your cashback was paid by wire transfer on the date above. Please allow approximately 5 business days to post to your bank account."

    No to czekam... bedzie prawie 5 miesiecy od wyslania listu...

  6. #556
    Awatar rafla
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafla Zobacz posta
    No to czekam... bedzie prawie 5 miesiecy od wyslania listu...
    Kasa dzisiaj pojawila sie na koncie takze cierpliwosci zycze wszystkim.

  7. #557

    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kwidzyn
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam

    Mam pytanie. Czy posiada może ktoś regulamin wiosennej promocji?
    Ze strony Canona ten formularz został już usunięty. Jeśli ktoś posiada takowy bardzo proszę o podesłanie.
    Z góry bardzo dzięki.
    Regulamin pkt 8.

  8. #558
    Bywalec Awatar Rafał32
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafla Zobacz posta
    Kasa dzisiaj pojawila sie na koncie takze cierpliwosci zycze wszystkim.
    W końcu nie będziesz jęczał....
    Aparat Foto

  9. #559
    Uzależniony Awatar Zbyszko666
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Śl.
    Posty
    970

    Domyślnie

    Niewiem czy to dobry temat ale była też tego roku promocja wszystko wysłałem w adresie na kopercie napisałem ten adres ,aczkolwiek nie podałem nadawcy? i jescze jedno jaki jest cel żeby sprawdzić czy coś zostało już przelane? jest jakaś stronka aby się zalogować i zobaczyć?

  10. #560
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbyszko666 Zobacz posta
    Niewiem czy to dobry temat ale była też tego roku promocja wszystko wysłałem w adresie na kopercie napisałem ten adres ,aczkolwiek nie podałem nadawcy? i jescze jedno jaki jest cel żeby sprawdzić czy coś zostało już przelane? jest jakaś stronka aby się zalogować i zobaczyć?
    Przypominam, że działa infolinia dedykowana tylko i wyłącznie akcjom cashback: 00 800-121-30-60
    Jest to numer do działu promocji w Irlandii, który obsługuje tę akcję. Połączenie jest bezpłatne, odbiera osoba mówiąca po polsku.

    Na stronie Canon Polska informacje o tych akcjach można znaleźć pod linkiem: http://www.canon.pl/promocje/(należy kliknąć czerwony baner, wybrać kraj a następnie rodzaj akcji cashback). Wszystkie informacje na tych stronach są w języku polskim.
    :smile:
    Zenit TTL :-D

Strona 56 z 56 PierwszyPierwszy ... 646545556

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •