Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: komp nie widzi mojego canona PS S3

  1. #11
    kuti_74
    Guest

    Domyślnie

    wiem, że głupie pytanie, ale jak się aktualizuje te stery z portu usb???

  2. #12
    Bywalec Awatar pietro.s
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Wrocław/Lubrza
    Wiek
    40
    Posty
    140

    Domyślnie

    wiesz co, kliknij prawym na mój komputer, wybierz właściowści, następnie zakładke sprzęt, menedżer urządzen i znajdź porty com i lpt i tam po rozwinięciu kliknij na któryś z portów com i pokażą Ci sie własciwości i w zakładce sterowiki będziesz miał kilka opcji, może najpierw podłacz aparat i zobacz przy którym z tych portów pokazuje sie znak zapytania taki żółty,
    Piotrek S.

  3. #13
    kermadec
    Guest

    Domyślnie

    U mnie nie ma problemów z USB tylko z oprogramowaniem Canona. Po podłączeniu S3 do komputera wyświetla mi się komunikat "Choose Canon CameraWindow for this camera". [...].
    Mea Culpa... Nie pobierałem zdjęć przy pomocy EOS Utility tylko przez CameraWindow. Problem w tym, że CameraWindow się nie uruchamia :/

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kermadec ; 02-04-2007 o 11:02

  4. #14

    Smile też tak miałem

    ... przez jakiś czas wszystko było OK, mogłem nawet wykonywać fotki zdalnie na PC przez kabelek USB, gdy zainstalowałem update do zoombrowsera wszystko się zmieniło , po podpięciu aparatu przez USB - brak akcji , wywoływanie programu też nic nie skutkowało, a EOS utility krzyczał na mnie że ten aparat obsługuje program Camera Window. zmiana portu USB nic nie pomogła.
    Więc .. odinstalowałem wszystko co dostałem od Canona i zrobiłem czyszczenie rejestru RegCleanerem upewniając się żeby nie został żaden wpis z odinstalowanych programów. Później ponowna instalacja , zainstalowałem tylko Zoom Browsera i Photo Stitcha. .. restart i działa

  5. #15
    Uzależniony Awatar Aszu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Bemowo
    Posty
    707

    Domyślnie

    Czasami pomaga format i postawienie systemu od nowa.
    Wiem że to ostateczność, ale skoro działa na innym PC....
    //mj

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •