Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Cis System For Epson Lub Canon

Mieszany widok

  1. #1

    Domyślnie

    odgrzewajac temat


    to ogolnie chwalone systemy i atramet tez

    link

    wiem ze cena za system Lyson powala ale na forum duzo osob narzeka na niego mniej na ten wyzej .
    Widzialem tez pomysl podpiecia ale nie wiem jak ( bo foty nie dzialaly ) orginalnych tuszy 220ml epsona koszt duzy zakupu ale na koniec dnia cos zostaje w kieszeni.
    Pozdrawiam.
    Darek
    Ostatnio edytowane przez Dzygit-Dublin ; 09-05-2007 o 17:04 Powód: Automerged Doublepost
    pare sloikow i jedno body ......... ostatnio uzywane 9 lat temu czas nanowo zaczac przygode ....

  2. #2
    Uzależniony Awatar asterix
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Londek.. UK
    Wiek
    46
    Posty
    793

    Domyślnie

    na ebay uk kupilem cis SIgma za okolo 72 funty i moge powiedziec, ze jestem zadowolony. Problem tylko z tym, ze nie zamknie sie ladnie drukarki trzeba dziurawic swoje malenstwo jak sie chce miec ladnie zamknieta (ogolnie majac cis sie nie zamknie bo kabelki leca po obudowie)

    Tusze (te poza drukarka) trzeba ustawic jakies 6-7 mm wyzej od drukarki i bron boze nie podnosic za wysoko bo zacznie wylewac z glowicy.

    Paski poprzeczne po 3 czyszczeniach zniknely i mozna swobodnie drukowac.
    Koszt uzupelniaczy 800ml to okolo 50 funtow.

    Drukarka Epson R800.

    Chip jest ustawiony na autoreset.
    Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •