Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [Patrick Swirc] - celebrities, nude...

  1. #1
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie [Patrick Swirc] - celebrities, nude...

    http://www.swirc.com/index.html ... journey. Ogólnie takie trochę bardziej artystyczne zdjęcie, studyjne i sterylne. A nawet jeśli pobrudzone to i tak sterylnie pobrudzone. Polecam. Znalazłem go w "Przekroju" z 1 marca na stronie 62. Piękna fota Clinta Eastwooda. Polecam!
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  2. #2
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    nie podoba mi sie w portretach, ze za duzo mowia o swoim autorze, a za malo o portretowanej osobie. klimat jak u Dragana - robisz sobie portret nie zebys ty na nim byl, tylko zeby byl "by Dragan", bo to jest trendi, dżezi i czoki...

    jest to ciekawe, aczkolwiek w pewnym momencie odraza pewna powierzownoscia

    inne zdjecia... nie na moja estetyke. a na pewno zbyt jednostronne dla mnie pod wzgledem pomyslu i realizacji
    www albo tez flickr

  3. #3
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    584

    Domyślnie

    Portret Eastwooda rzeczywiście rewelacyjny!

  4. #4
    Początki nałogu Awatar beachcomber
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    271

    Domyślnie

    wlasnie mam ten numer przekroju w rece - genialne zdjecie

  5. #5
    chocolata
    Guest

    Domyślnie

    Fantastyczne.

  6. #6

    Domyślnie

    Niektore naprawde miodne... ech... Kiedys mnie wnerwialo, ze w wielu przypadkach fotografowany obiekt sam "robi zdjecie", bo jest sławny.
    Teraz żałuje, że mam raczej marny dostep do "sław"... miło ich namówić na coś nietypowego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •