Cytat Zamieszczone przez Bartosz
Witam,
dołączę się do wątku - w moim 300d odkleiło się po prostu główne lustro...
było to na wyjeździe majowym i niewiele myśląc przykleiłem je jakimś klejem do tworzyw sztucznych.
Od tego czasu 200 zdjęć i wszystko w porządku. Ale normalnie szok - Canon powinien bardziej zwracać uwagę na jakość montażu i użytych materiałów.

pzdr
Bartek
Witam, ja też zauważyłem że w moim 300D lustro składa się z dwóch części - tzn dzisiaj, czytając wasze słowa odnosze wrażenie, że tak nie powinno być, co z tym zrobić?? mechaniżm podnoszenie lustra także działa jakby troche inaczej (nie wiem czy to przez rozklejenie lustra, a możę to ten bolec się wyrobił, przebieg jakieś 15-20 tyś.
Proszę o pomoc i to szybko, za 2 tygodnie mam robić ślub i jak mi w tym czasie się aparat się spierdzieli to mnie chyba powieszą, a niczym innym nie dysponuje i pożyczyć się też nie da. Czy te lustra powinny być sklejone, tak na amen - samemu skleić czy wysłać jednak do serwisu. W których miejscach ewentualnie mam kleić?