Strona 177 z 203 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178179187 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 761 do 1 770 z 2028

Wątek: Canon EOS 1D Mark III

  1. #1761
    Bywalec Awatar decha
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    37
    Posty
    110

    Domyślnie

    Kurcze no właśnie nie sprecyzowałem bo chodzi mi o diagonala. Myślałem o sigmie 10mm tej pod APS-C, kawałek zdjęcia trzeba by po prostu ucinać bo się robi czarna ramka ale przynajmniej krzywi jak trzeba bo niestety 15mm Canona nie daje do końca takiego efektu jak bym chciał.

  2. #1762
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ukasus Zobacz posta
    czyli kupie obie o tej samej pojemności i szybkości i ustawię by aparat zapisywał równolegle na obydwu dla bezpieczeństwa
    jedna sd 8gb i jedna cf 8gb
    myślę że styknie
    zgrywać będę z CF bo niby trwalszy a SD będzie kopią bezpieczeństwa
    Ja robię jeszcze inaczej - na jednej karcie (mniejszej) zapisuje jpg a na drugiej (większej) RAW. Czy CF czy SD to zależy od wielkości akurat stosowanych kart.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez TOPOL Zobacz posta
    Używam Sigmy 12-24/4.5-5.6. Kryje całą klatkę.
    Ta SIGMA nie jest fishem, bo nie ma perspektywy kołowej.
    Ostatnio edytowane przez maxpawel ; 24-09-2008 o 12:14 Powód: Automerged Doublepost

  3. #1763
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Poland...dziki zachód ;-)
    Posty
    66

    Domyślnie Pytanko do znawców tematu...

    Od jakiego seri/nr fabrycznego EOS 1D Mark III jest pozbawiony problemów z AF? Chetnie ogladne zdjecie bez latarki ;-) na wysokim ISO 1600-3200 z marka takie rawki czyste Wielkie dzieki z gory a browarek przy okazji >>> fotomagic@o2.pl pewnie gdzie było ale cos nie moge sie doszperac w tym stosie100.... stron
    CZARNA SKRZYNKA.. SZKIEŁKA... 100 vódki ( już nie pije mam IS ... LATARECZKA :wink: STAŁKI... 50,85,135 m42 MIECH ŻYJE towarzysz CANON
    w planach coś...;-)

  4. #1764

  5. #1765
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Poland...dziki zachód ;-)
    Posty
    66

    Domyślnie

    Dzięki za link 1D mnie kusi ;-) zalezy mi na szybkim i pewnym AF wiec wybór ograniczony a swoja droga jestem ciekaw porównania obrazków (tych samych kadrów) z marka III i nowego 50D
    CZARNA SKRZYNKA.. SZKIEŁKA... 100 vódki ( już nie pije mam IS ... LATARECZKA :wink: STAŁKI... 50,85,135 m42 MIECH ŻYJE towarzysz CANON
    w planach coś...;-)

  6. #1766
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cabretti Zobacz posta
    Dzięki za link 1D mnie kusi ;-) zalezy mi na szybkim i pewnym AF wiec wybór ograniczony a swoja droga jestem ciekaw porównania obrazków (tych samych kadrów) z marka III i nowego 50D
    Może to: http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=29529036 coś rozjaśni 8).
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #1767
    Początki nałogu Awatar yogi-bear
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    36
    Posty
    366

    Domyślnie

    Witam!

    Kupilem dzis nowe MKIII, podłączyłem zasilacz, robię zdjęcie... ERR99. Sprawdziłem sensor cleaning, migawka się nie podnosi. Jakieś pomysły? Czy ktoś miał podobny problem? :/

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez yogi-bear ; 18-11-2008 o 14:28

  8. #1768
    Uzależniony Awatar habakuk
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    46
    Posty
    575

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yogi-bear Zobacz posta
    Witam!

    Kupilem dzis nowe MKIII, podłączyłem zasilacz, robię zdjęcie... ERR99. Sprawdziłem sensor cleaning, migawka się nie podnosi. Jakieś pomysły? Czy ktoś miał podobny problem? :/

    Pozdrawiam.
    napisz proszę, że żartujesz :neutral:

  9. #1769
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yogi-bear Zobacz posta
    Witam!

    Kupilem dzis nowe MKIII, podłączyłem zasilacz, robię zdjęcie... ERR99. Sprawdziłem sensor cleaning, migawka się nie podnosi. Jakieś pomysły? Czy ktoś miał podobny problem? :/

    Pozdrawiam.
    Przeczyść styki w szkle/aparacie. Spróbuj inne szkiełka, jeśli się powtarza wyjmij małą i dużą bateryjkę na godzinę. Jeśli się powtarza wygrałeś w konkursie Harvester Of Sorrow.

    Jeszcze jedno: ile było blekocenia na mnie, że przeklejam z zagranicznych for "uwalone sztuki" Marka III, że puszki nie tknąłem nawet palcem... może teraz panie/panowie zabierzecie głos i pocieszycie kolegę? Może jakiś alternatywny serwis na południu Polski...

    Że wasze chodzą? A co mnie to. Moja kasa jest be a wasza OK....
    Canon w ostatnich latach upodobał sobie wygrywać wszelkiej maści konkursy i tak:

    1. Best rippoff of the 2008 year - 200/2 L IS
    2. Best rippoff of the 2007 year - 14L II
    3. Be a Harvester of Sorrow. Yes, you can* - 1D Mark III

    * - niemiecką edycję konkursu sponsorował Blaupunkt
    Ostatnio edytowane przez gietrzy ; 18-11-2008 o 14:49

  10. #1770
    Początki nałogu Awatar yogi-bear
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    36
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez habakuk Zobacz posta
    napisz proszę, że żartujesz :neutral:
    Niestety nie :-(

    Cytat Zamieszczone przez gietrzy
    Przeczyść styki w szkle/aparacie. Spróbuj inne szkiełka...
    Migawka nadal martwa. Odsyłam body do sprzedawcy, za dwa dni dostanę nowe, oby tym razem sprawne. Niesmak i brak zaufania do body jednak trochę pozostaną.

Strona 177 z 203 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178179187 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •