Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [Battle]venio vs thorin

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie [Battle]venio vs thorin

    No i znow spotykamy sie. Wyzwwanie postawiłem dziś ja... troche nieooficjalnie (bo nie na forum) ale jest. Battle na reportaz z OSWIECIMIA z obozu Auschwitz. Temat troche trudny bo postanowilismy nie fotografowac jakis tam budynków, baraków czy innych drutwów kolczastych tylko ukazanie na zdjeciach ludziii zwiedzających ów obóz. A wiec -> 4 zdjęcia, dwóch zawodników, jaden temmat... FIGHT!!




    PS. Przepraszam za wszelkie błedy ortograficzne, interpunkcyjne, czy poprostu brak taktu i kultury ale pisałem tego posta troche "niedyspfsponowanyyy" ojojoj bedzie głowa bolała jutro ^^ hrhrhr

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar pazurek
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 294

    Domyślnie

    Ja rozumiem ze walka, zmagania, emocje... no ale naparzac sie obiektywami to juz sie chyba nie musieliscie, he?

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pazurek Zobacz posta
    Ja rozumiem ze walka, zmagania, emocje... no ale naparzac sie obiektywami to juz sie chyba nie musieliscie, he?
    Pazu, nie do mnie z tymi pretensjami :P

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    tia, bitwa zebrala zniwa w sprzecie ale o tym cichosza podnosze rekawice, i uwazaj Venio, bo za tydzien Cie nia spoliczkuje
    Ostatnio edytowane przez thorin ; 15-02-2007 o 21:26
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    ufff po wielkim boju trwającym tydzien czasu sonda wreszcie sie zakonczyła. Byłem pewien ze wygra Thorin ale nie wiem jakim cudem nagle pierwszy raz wylazłem na prowadzenie i juz od wczoraj tego prowadzenia nie oddałem
    Gratuluje Krzyskowi udanych zdjęc mimo defektu lensa no i Krzysiu moj drogi czekam na następną bitwe narazie jest 3 do 1 dla mnie

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    tiaaa 3:1 straszne rzeczy...

    no coz nie udalo sie tym razem, wszystkie moje kadry takie same bo w czasie zdjec rozlecial sie naped HSM w niemojej Sigmie 10-20 i sozewki utkwily w pozycji ostrzenia od 24 cm, ciesze sie ze ktokolwiek oddal na mnie glos i ze pomimo wszystko nie sprzedalem czarnuchowi tanio skory.

    dziekuje
    pozdrawiam...

    ... wszstkich
    oprocz farbowanych
    murzynow :P
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Powiem szczerze, że głosowałem na zestaw numer 'ańc' z tego powodu, że występuje większa różnorodność spojrzeń/kadrów/ujęć.
    W twoim thorin (mimo, że też mi się podoba) występują 3 zdjęcia 'spod ściany' - u Venia dwa . U Venia w zestawie wyrzuciłbym jedynkę (imho najmniej ciekawa) - reszta jest dobra. 4'ka z łapy?
    Thorin! Skop 'murzinowi' dupę następnym razem!

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    Marcin, tyle moglem zrobic, nawet superszerokim szklem jak mozna ostrzyc od 24 cm jestes w stanie zrobic najwyzej tyle, i tak sie ciesze ze moglem jeszcze cos sfocic, a problemy z uznaniem przez serwis gwarancji na to szklo to bedzie echo tej sesji... coz zobaczymy jak sie to odbedzie, jeszcze czas. Czarnuchu, moze przyjdziesz na moje podworko, ostatnio odkurzylem swiatlomierz leningrad 4 bardzo to fajnie wspolpracuje z lubitelem 166, proponuje bitwe bez cheatowania, przy uzyciu tylko tych dwoch narzedzi, mierzenie swiatla cyfra niedozwolone, co Ty na to ?
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    a bo ja sie na tym znam... w ogole nie rozumiem co ty teraz do mnie napisałes ale ok

    Marcin: tak 1ka z łapy walnieta. 1/3 sekundy aż dziw ze ustrzymałem. A ostrosc całkiem przyzwoita. Ostatnio to są moje ulubione czasy w reporterce wszelakiej masci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •